• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    BOO
    BOO --- ---
    .. mlejn je dobrej, ale prijde mi, ze je tam /teda v zime hlavne/ dost plno.. ale to je asi vsude :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ja mam predevsim rad Alibi a 3plus1 a taky Mlyn na Kampe.

    ze zminovanych Indigo me prijde dost neosobni ne moc prijemny prostor, kafe je vyslovene hnusny, obsluha divna a trpi fluktuaci, plus je ze otviraji nebo alespon otvirali relativne brzo a to ze na rychly a levny obed to nebylo obcas spatne.

    kafe ebel - ceny mi prijdou prehnane, navic prostredi ala draha cukrarna mi uplne moc nesedi.

    hany bany - vzdycky mi to prislo takovy protivny tam, nic specifickeho proti nemu nemam, az na to ze je to plne stredoskolaku :)

    rybku mam taky rad - obcas je tam na muj vkus ale hodne plno a obsluze to dost trva.

    jericho taky neni spatne - mam to tam docela rad i kdyz nevim proc, sice me obcas moc neimponuji obsournici co se tam schazeji. tak tam mivaji obcas hodne do dlouho a ma to takovy domacky nadech.

    ctrnactka je oproti tomu dost zlo, vyhodou jsou gauce a prostor, ale vzdycky to bylo trochu divne a obsluha nekdy vyslovene mimo.

    z tech co mam rad jeste musim zminit - cafe fra, tim jak je tam prijemne mrtvo, maji tam zajimave knizky a dobre tousty.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    trocha kritického oka :)

    Ouky Douky Coffee
    - leckdy pomalejší obsluha, občas až nepříjemně zahuleno. ceny neodpovídají kvalitě. zůstala nicméně skvělá atmosféra z dob minulých

    globe
    - relativně drahá kavárna, ale
    + na druhou stranu připravují smoothies a dobrá jídla a leccos občas dokáže vyvážit i obsluha
    KING
    KING --- ---
    take prispeji trochu prazakum:

    ja mam rad artesu: http://gurmetklub.cz/recenze-kavarna-artesa-praha-2.html
    a kolibku v reznicke
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    42MAJA: ouky jsem taky tady doporučovala:) Mám to tamk ráda, tam jsem pravidelne zatahovala školu:)
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    42MAJA: ouky douky je fajn, ale jenom dodavam, ze je to hodne rusna kavarna, pro intimnejsi pokec celkem nevhodna...imo

    jinak ja mam rada tu kavarnu nahore u kina lucerna. a taky tu kubistickou v dome u cerne matky bozi, kafe teda nic moc, ale interier je moc peknej
    42MAJA
    42MAJA --- ---
    Par typu pro prazaky:
    Urcite doporucuju Ouky Douky Caffee na Praze 7 v Holesovicich - http://oukydouky.cz/
    Moc prijemna atmosfera a i obsluha :)

    Taky cafe Globe je fajn. Je v centru a tomu odpovidaji i ceny (ale jeste se to da). Je to spis kavarna kam chodi hodne cizincu zijicich v Praze, ale atmosfera je prijemna a obsluha usmevava :) - http://www.globebookstore.cz/cafe.html
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    YBUKO: všechno je praha, načli je lidé pode mnou
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    když to tu čtu, napadá mě, že bysme si tu mohli udělat systém plusů a mínusů, kterej by se ke jménům kaváren zanášel na nástěnku...
    marcelle? :)

    já začnu s plusomínusama k níže zmíněným
    indigo
    - zakouřeno, obsluha, kafe

    sedmý nebe
    - většinou nedobrý kafe a líná obsluha, často k nesednutí zaplněno
    + prima prostředí nahoře

    café ebel
    - drahý a ne pro mě úplně vyhovující prostředí

    hany bany
    - podivný a tmavý prostředí
    BOO
    BOO --- ---
    a souhlasim s ahasverem, rybka je nejlepsi! akorat udelat toasty jim leckdy trva i hodinu /kdyz maj toastovej chleba.. kterej casto taky neni :D/ a do fry /snad se tak sklonuje :))/ vzdycky chodim pro moleskiny :))
    BOO
    BOO --- ---
    TAP: aaach, kdy ze tam dem?
    TAP
    TAP --- ---
    jinak na Staromestsky je nejlepsi kava v obchudku s kavou Ebel v Kaprovce 11, cerstve namleta, vybrat si muzete ze vsech aktualne nabizenych typu a druhu kavy, vetsinou prijemna damska ochotna obsluha, vse samozrejme bez kouroveho pachu, pouze aroma 20 ruznych kav dohromady, atmoska jedinecna. kdyz prekousnete, ze to je obchod...
    salek cca za 50,- no
    TAP
    TAP --- ---
    BOO: +informace pro damy, navic tam dela ten kluk, co byl na plakate poslednich United Islands
    BOO
    BOO --- ---
    kavarna v sedmem nebi! na ujezde :) hromady druhu horkejch cokolad.. jupi :)
    TAP
    TAP --- ---
    PHRASE: obsluha a vino kinda sucks, ale zas je to veliky, nacpe se tam vetsinou i vetsi parta lidi bez rezervace...
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Praha 7 - Meleme kávu, Schnirchova ulice, osobitá, sympaticky zařízená z různých kousků nábytku, s akvárkem, fajn hudbou a obsluhou, i něčím k jídlu
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    MARCELLE: funguje, funguje
    MARCELLE
    MARCELLE --- ---
    OPTIKUS: prave, kazdymu chutna neco jineho a ne kazdy jde do kavarny na kafe.

    a co Indigo v praze, funguje? byla jsem tam cca 4 roky zpet a libilo se mi tam.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Já v Praze mám ráda Alibi a Kabinet - u kulaťáku. Teda v Kabinetu jsme zas delší dobu nebyla, chodím spíš do Alibi - ale ani ne na kafe - mají tam dokonalý mléčný koktejly:)
    Pak jsem ještě hodně chodila do Ouky Douky - u štrosu. Miluju jejich "kafe Ouky Douky" :)
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    I kdyz je pravda ze kazdemu chutna neco jineho!(:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam