• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    BOO: tak zase clovek si vetsinou uz vychyta podniky ve kterych delaji to kafe alespon obstojne a chodi tam, nebo alespon tady v praze je urcite kam zajit na dobry kafe. mozna je to na malych mestech horsi
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    JAk to???Presso= espresso
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    OPTIKUS: já přestávám nějak chápat tvůj češtin (resp. působí mi to velké obtíže)
    "NEverim tomu ze tady neudelaj presso jak ma byt??"
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    BOO: Prsi????? (((((((((((((((:
    KATIA
    KATIA --- ---
    BOO: mne to pripomnelo, jak mi ve slovinsku absolutne nechteli verit, jak se v CR dela "turek", to jim prislo nechutny - kdyz uz kafe doma a s 'logrem', tak potom teda dzezva......
    BOO
    BOO --- ---
    KATIA: ano, spravne je to slovicko "i" :) ale to zrovna tata nejak nemusi /ok, kdyz to dela babicka doma, da si:)/
    KATIA
    KATIA --- ---
    OPTIKUS: delaji i do dzezvy, aspon co si pamatuju, kazdopadne vzdy velmi silne a vonave kafco...
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    BOO: Prsa??? (((:
    BOO
    BOO --- ---
    OPTIKUS: pressa :)) nevim, znelo to trosku.. visco, "jestli to nahodou nebude v tatinkovi" :)) jen rikam, ze to neni v nem.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    BOO: Myslis pressa??JA to nemyslel spatne..Nebo jaky tam delaj kafe..To by me zajimalo..KDyztak se rozepis, pokud by byl pocit out tak klido do posty(:
    BOO
    BOO --- ---
    OPTIKUS: tatinek je zvyklej na kaficka z bosny /clovek by neveril, ale fakt tam delaj poradny../, italie a francie.. chodi do tech lepsich kavaren/restauraci.
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    BOO: JEstli to nahodou nebude trochu v tatinkovi..NEverim tomu ze tady neudelaj presso jak ma byt??JE totiz otazka kam na nej chodi..
    BOO
    BOO --- ---
    ELSEVIER: vetsinou nedostanes, cesi to proste neumej udelat.. /ja kafe nepiju, ale tatinek si vzdycky stezuje/, bud je toho moc, nebo je to moc horky.. vzdycky je nakej problem :))
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    me to taky neprijde jako nic strasnyho. to kafe jak mas rad ty u nas dostanes taky, akoorat ho musis jinak nazvat:) tak na co si stezovat? hlavne my si taky chodime na kafe posedet a pokecat, tak kdyz do sebe kopnes naprstek tak si u toho ani pokecat moc nestihnes:)
    TUILE
    TUILE --- ---
    proč strašný?prostě český presso je něco jinýho než italský presso,stejně tak jako marmelada u nas a v anglii je neco jinýho.
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    OPTIKUS: jo to jo ale mentalitu národa nezměníš
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    VANOCKA: No ale to je strasny preci!!!
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    Myslím že češi jsou v tomhle jiní obyčejný čech potřebuje kofein a má hluboko do kapsy jen málo kdo si dá náprstek kávy a dá za to 40 kč ale když už to má deci je k tomu cukr mléko a pamlsek čech je obalamucen množstvím a je mu jedno co v tom je jak se to jmenuje hlavně když je to levné k poměru ceny chutná to jak chce on a je v tom kofein. Toť můj názor .
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    OPTIKUS: teď nevím, o jakejch specialitách mluvíš... ;) (ale nevidim do leckterejch, wtz)
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    No nejhorsi je ze do tehle specialit jeste navic nevidis!((((:Ale vis jak....?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam