• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    LINOLEUMKA: Myslim, ze do sesti. V tomhle pocasi je to utrpeni :/
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    JAKOUBEK: do kolika tam v sobotu budete?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Jen bych si dovolil upozornit, že zítra a v sobotu se bude v kávovém kontejneru před NTK v Dejvicích mlít a točit kávu od Coffee Collective! Jedinečná možnost ochutnat kávu z Kodaně.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AOTEAROA: z oboru mám rodiče a bráchu, dlouho byla snaha abych se tomu vyhnula, ale nedopadlo to. Formálního vzdělání v oboru tedy nemám.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    AOTEAROA: Ja jsem mimo obor
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    mohu se zeptat, kolik z vás, co pracujete jako baristé, má vzdělání v pohostinství, a kolik z vás to začalo dělat protože vás to lákalo, bavilo, naučili jste se sami/praxí nebo jste prostě původní profesí něco úplně jiného a tohle vás chytlo (či jste neměli uplatnění v oboru a zkusili tenhle)?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    MOMENT: jen upřesním Onyxe... e u r e e e e e ka a a a a :) kdo s tím kdy dělal, pochopí. Je trochu pomalejší no .) Do kavárny bych ho nikomu nedoporučil... u nás v ateliéru statečně a dobře plní svůj úkol.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MOMENT: Eureka
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    copak je to za mejnek? jeste jsem se nebyl podivat
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Tak kdo už byl? Nějaké první postřehy... kritika? .) Zítra dopo se bude točit Doubleshot a odpo pak La Bohéme (asi až do pátku). Milci latté artu by si neměli nechat ujít Jirku Sládka v akci .)

    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    JAKOUBEK: Teda, jak to tak po sobě čtu, vypadá to, jako bychom to kafe dělali jen my (grafici)... za kávovarem se budou naštěstí střídat i profi baristé: Jirka Sládek (úřadující "mistr republiky" v latte art), Adam dvořák (prezident Kávového klubu) a Zuzka Černá (mladá, milá a velmi šikovná baristka :) ...za jejich účast jim patří tisícerý dík.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---


    Artbureau a.k.a. Pausá 412 na výletě. Od soboty tedy vaříme kafe v kontejneru u NTK v Dejvicích. Uvidíme, jak to dopadne, když budou designeři a architekti dělat kávu.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    diky, tesim se
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    MOMENT: jojo. sorry, řeč je opravdu o tom kampusu všcht/ntk kousek od dejvické.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    JAKOUBEK: NTK na dejvicky?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    FYI: Káva k světu. Rád bych jen informoval, že v rámci akce Kontejnery k světu (10.-30. května) bude v kávovém kontejneru před NTK k mání vysoce kvalitní výběrová káva (resp. nápoje z ní). Za kávovarem se budou střídat přední čeští baristé :) a vařit se bude aspoň ze začátku káva Doubleshot. Tak se stavte.
    POLIS
    POLIS --- ---
    AHASVER: v POTRVÁ je pekna a klidna zahradka,kafe vytecny a i si das neco dobryho k jidlu!
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    AHASVER: jaky mas svoje prijemny kavarny se zahradkou?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    AHASVER: no říkalo se u českého rozhlasu... tak přímo tam je to trochu horší .) i když já jsem pravda za kafem ochotný jet světa kraj, takže pro mě je to v praze všude dobrý .) a od doby, co začal coffee source pražit světlejc, tak ještě o fous lepší.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    JAKOUBEK: mizerná? tyjo, přál bych si vidět další kavárnově podobně "mizernou" část prahy :)

    každopádně, nemáte někdo tip na příjemnou kavárnu se zahrádkou, kde mají i dobrý (lehký, ne sendviče, radši saláty) jídlo? já už mám všechny svoje ochozený...
    děkuju
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam