• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MONNAMICHAL Viewegh
    Co Vás na něm baví/nebaví......
    rozbalit záhlaví
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    aj
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    to měl být vtip, náhoda a nebo náká blbá narážka na tohle? http://www.novinky.cz/kultura/287481-viewegh-je-po-nekolikahodinove-operaci-aorty-pri-vedomi.html
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    je to tady mrtve tak jako michal
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    prosím pokud byste o nějaké možnosti věděli, ozvěte se mi do pošty..
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    zdravíčko, jako semestrální práci z masmedii mam určitý úkol a na splnění bych se potřebovala dostat do kontaktu s Michalem, nemáte nějaké typy, jak se k němu dostat?
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    Tak už jen dvě, před chvílí jsem dočetla Romám pro muže a mám chut na liškovou omáčku a červený...jdu raději spát ;))
    MONNA
    MONNA --- ---
    jak řekl Kukatekk nemohu přesně říct proč mě Michalovy knihy baví, není to žádná naučná literatura, takže pro oddych,když člověk chce relaxavot a nechce se nic učit je to fajn, a jeho Deník byl hodně dobrý. Popisuje v něm docela běžný život, do toho úmrtí otce. A co se týče zfilmování jeho knih- tak např. Román pro ženy se vydařil, herečka Stašová určitě zazářila :-))
    A já také ráda při čtení popíjím vínko.
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    miluju jeho knihy, ale nějak nedokážu popsat přesně proč... např. při četbě jeho knih mám chut na červené víno i přesto, že ho normálně nepiju ;) zbývá mi přečíst 3 knihy a už budu jen netrpělivě čekat na nové tituly a opakovaně číst ty staré ;)
    OLIN_CLUSIV
    OLIN_CLUSIV --- ---
    ..bozinku,uz tu ma svou diskuzi kazdej..nedokazu rict,co me na nem nebavi,proste knihy od nej taktrochu nudej(stejne jako filmy podle jeho predloh,ikdyz je to tak pul na pul),spis bych rad pochopil,co lidi na jeho stylu psani bavi..nekritizuji,pouze posilam do eteru nazor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam