• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSProkrastinace - výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější
    ANDREW23
    ANDREW23 --- ---
    NAVARA: dobrý načasování vzniku klubu. přišlo zkouškoví a tohle je další věc, která bude odhánět moji pozornost od školy. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a je to vubec nemoc? zvirata to delaji zcela bezne... spise mi jsme ziskali pocit, ze z nejakeho duvodu musime drit 160 hodin mesicne, aby jsme meli na nove porsche...
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    a je nejaka lecba tehle "nemoci" ?:))
    XEZRETNUMF
    XEZRETNUMF --- ---
    není to jen jiný název pro "Thripshaw's Disease" ?
    KARMA
    KARMA --- ---
    Myslím, že je to také způsobeno strachem z plnění něčeho důležitého. Odkladem plnění strach opadá, následuje pocit "stejně to musim udělat" a k plnění dojde.
    KARMA
    KARMA --- ---
    Prokrastinace (z latinského pro crastinus, na zítřek) je označení pro chorobné odkládání důležitých úkolů na později. Častý psychologický problém vysokoškoláků (v němčině tzv. Studentensyndrom) a dalších, kteří nejsou vnějším prostředím nuceni organizovat si svůj čas. Postižený má ve zvyku trávit čas nepodstatnými činnostmi, jako například surfováním po internetu, přičemž důležité a podstatné úkoly odkládá na později. Z průzkumu psychologa Romana Gabrhelíka vyplývá, že více než 40% studentů českých vysokých škol je tímto problémem těžce postiženo.
    KARMA
    KARMA --- ---
    Existuje vubec nekdo, kdo touto nemoci netrpi?
    BURAN
    BURAN --- ---
    DHA: LOL :-D
    DHA
    DHA --- ---
    Tohle mám taky, do teď jsem si myslela, že je to moje lenost a neschopnost, jsem ráda, že tomu tak není, že je to prokrastinace.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    BURAN: Jo!!! Do toho bych také šel. :-D
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    s prokrastinací je třeba naučit se žít :)

    JASHIN
    JASHIN --- ---
    STEVIE: .D
    BULHI
    BULHI --- ---
    KHALAVERA: tenhle tyden v respektu.. konecne jsem zjistil jak se tomu co delam cely dny rika odborne :-)
    MATOM
    MATOM --- ---
    BURAN: ked zistis jak daj vediet
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    BURAN: bych se v zivote nedokopal k tomu si to zaridit, natoz obehavat naky urady
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    o prokrastinaci se prý psalo v reflexu nedávno, neví o tom někdo?
    BURAN
    BURAN --- ---
    Chci zkusit na prokrastinaci uhrat invalidni duchod, myslite ze mam sanci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam