• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSProkrastinace - výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    To teda. Fakt mi přijde, že na to mnohde (třeba u nás na VŠE) čekaj - a když si člověk neřekne, jeho blbost.

    Jako vždy platí: líná huba...

    V nejhorším to holt nesnížej.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CATHERINE: Ano, někde snižují jen za samotnou žádost. Je škoda to nezkusit.
    Taky jsem ze začátku platil, ale když snížej, tak ty peníze zužitkuju líp. A na nulu to nesnížej, takže motivace zůstane :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    POZITRON: v pravidlech je, že všechny skutečnosti uvedené v žádosti musí být doložené. Ale ne vždy to v praxi vyžadují. Za pokus to stojí.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TAURUS:
    CATHERINE: financni siuaci musis dolozit, jinak smula. ted jsem ty duvody pro snizeni poplatku procitala. no a ja nedolozim nic, ani pridavky jsme nikdy nebrali a ze jsem chodila od prvaku az do tyhle zimy do prace, to si muzu strcit nekam, to nikoho nezajima.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    POZITRON: finanční situace, manželky, děti atd. Dobrý prospěch může pomoci. imho se vyplatí zkusit požádat alespoň z důvodu "složité finanční situace".
    Má někdo jinou zkušenost?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CATHERINE: plna cena u nas cini presne 9 600. co musim splnit, aby mi to snizili? ptam se, protoze mi ty penize budou zatracene chybet.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    z hlediska ekonomie jsem se na to ještě nekoukal :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    na humanitnich skolach je prokrastinace nekolikanasobne levnejsi :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    já jsem platil 12...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CATHERINE: na UK obvykla taxa, rekla bych :) ty platis kolik?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    CATZILLA: tak ja se k tobe na nejakej cas nastehuju .. bic si poridim, cukr taky ... to by ti slo uceni hezky od ruky! :o)
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    TMA: Nahodou...ja potrebuju pristup "cukr a bic"...klidne kejvy, kejvy, at investuje do neceho uzitecneho...pak tim bicem muze taktez zacit tipat kurakum cigarety, odpinkavat psi hovinka do kosu atd.:D
    TMA
    TMA --- ---
    NAVARA: To by mohlo fungovat a proto ti na to nikdo nekývne.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    obcas premyslim, ze bych si koupil bic a za penize rezal liny lidi :)
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    POZITRON: ale taky moc dobre vis, ze kdyz zacnes a prekonas tu prvotni kolmou kluzkou stenu/prekazku, ktera nikdy neni tak vysoka jak se zprvu zdala, tak to pujde !! :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ani zejtra, ani pozitri, ani za tyden...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CATHERINE: u me vyhazov zatim ne, ale deset tisic korun ceskych na jare vysolim, to ano. holt uz tady na ty skole prokrastinuju pekne douho. :) a to mi chybi jen blba pulka jednoho blbyho testu z latiny a chybi mi uz skoro rok. nemusim podotykat, ze kdybych si k tomu sedla, tak to mam v hlave za dva dny, cili casu jsem na to mela a mam hodne. jenze znate to... pul roku si rikate TAK DNESKA UZ ZACNU, at to mam z krku. chachacha, nezacnu.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    pekny vecer preju, mam v tomto semestru jeden jedinej predmet a jeste jsem na to nesahla. pricemz jeden termin uz je v haji. ale vubec se zatim neznepokojuju, proc, znam se a vim, ze na to nesahnu ani za tyden, ani za dva, az pred poslednim terminem se mozna nekdy v nocnich hodinach prinutim a to uz bude pozde.
    ANDREW23
    ANDREW23 --- ---
    CATHERINE: ja si ho bohužel najdu :( ne musim se pochvalit dneska sem se dokopal k napsání semninárky. to se mi bude večer krásně pít.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam