• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAITAGANSeriály Josse Whedona - Buffy, Angel, Firefly, Dr. Horrible, Dollhouse, SHIELD (???)
    E42
    E42 --- ---
    Mno nevypadá to špatně, i když zatím mi to přijde dost vykonstruovaný, aby se daly pohodlně točit další a další díly bez rizika stereotypu. Uvidíme.
    Mchm nedoporučuju stahovat HD verzi, vypadá skoro jako kdyby to bylo SD, žádnej velkej užitek z 3x větší velikosti.
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    HAITAGAN: to je fakt :)

    HAITAGAN: tak je to oficialni osma rada tak, jak by ji Whedon udelal, kdyby mu televizni Buffy nestopli. necetl jsem to, ale cetl jsem ty Firefly komiksy a ty jsou dobre, protoze maji uplne stejny vypravecsky styl
    E42
    E42 --- ---
    HAITAGAN: Zkoušel jsem to, ale nebavilo mě to. Nejspíš je to ale v první řadě tím, že tenhle typ komixů prostě neumím číst, přijde mi to příšerně zmatený a nepřehledný, spousta stejně vypadajících postav atp.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    Btw stoji za to cist ty Buffy komixy? Ja se k tomu zatim neodhodlal, protoze v zasade nesouhlasim s tim jak to pokracuje....podle me je sedma serie vyborne ukoncena a pokracovani buffy linie je dost nesmyslne...
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    BARTIAS: taky tam neni film buffy :) ale necekam ze by pro nej nekdo hlasoval....Serenity tam neni protože ji zahrnuji pod hlavičku Firefly...
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    Joss Whedon: Buffy, Dr. Horrible, Cabin in the Woods scoop!

    Joss Whedon told reporters that he has plans for a ninth "season" of Buffy the Vampire Slayer comic books, as well as a sequel to his Dr. Horrible's Sing-Along Blog and comics tied to his upcoming horror movie Cabin in the Woods.

    http://scifiwire.com/2009/02/joss-whedon-buffy-dr-horrible-cabin-in-the-woods-scoop.php#more
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    drobne stourani: v ankete neni Serenity :)
    CIZIN
    CIZIN --- ---
    HAITAGAN: supr
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    pro ty co ujizdeji na dr. horrible´s sing-along blog ale nemaji doma originalni dvd doporucuju pustit si commentary: the musical tady na YT , je to velmi zabavne....v komentari k videu je vzdycky text
    AENYE
    AENYE --- ---
    no naučit se americký slang, na to zas nemám trpělivost já. no dětma holt nezatopíš. ;)
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    Aenye: tak ja mam treba celou Buffy postahovanou z rapidu, na torrent nejak nemam trpelivost :) a buffy v originale a buffy v cestine, to jsou dva uplne jine serialy...bohuzel to plati i o ceskych titulcich, jedina moznost je naucit se anglicky...respektive americky, respektive buffy slang :)
    AENYE
    AENYE --- ---
    já jsem teprve nedávno zjistila, že se dá dělat něco takového, jako stahovat z torrentu, takže mě Buffy s titulkama teprve čeká a taxu tedy znamenalo alespoň něco namísto nic. :)
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    je to dost zajimava stranka, ale zrovna ta Buffy je v ceskem dabingu nesledovatelna, navic ta kvalita...
    AENYE
    AENYE --- ---
    E42: mě to napadlo asi před týdnem. :)
    mimochodem, kdybyste neměli co dělat v práci, tak na www.taxu.cz jsou ke sledování online 4 série Buffy (a mnoho dalšího, ale to už ne od Whedona)
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    NYX: nepocital jsem to ale tak osumkrat uz bych ho mel mit za sebou :) a nejak me to ne a ne omrzet...

    a v predchozim prispevku mam chybu, Maurissa Tancharoen neni snoubenka Josse, ale Jeda :-/ ...kazdopadne spolupracuje na Dollhouse jako scenaristka
    NYX
    NYX --- ---
    HAITAGAN: tak jeste pockej, az se na Dr. Horrible kouknes podruhe, potreti...podesate a v nazoru te to jeste utvrdi :)))

    a nezapomen poradne procist titulky na konci :)
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    par zajimavosti o hercich v Dr. Horribles sing along blog:

    Felicia Day (Penny) hrala Vi, jednu z potential slayers v sedme serii buffy...dela taky miniserial The Guild, ktery doporucuji, zvlast pokud hrajete WoW :)

    Nathan Fillion (Cpt. Hammer) je samozrejme dobre znamy z Firefly a take sedme sezony Buffy, kde hraje padoucha Caleba

    Ti dva co tam uvadeji zpravy jsou Marti Noxon a David Fury, koproducenti a scenaristi Buffy a Angela. Zpivali uz v Once More With Feelings (6x07), Marti pisnicku "The Parking Ticket" a David "The Mustard" ...ty same postavy si strihli i v kratkem flashbacku v Selfless (7x05)

    Jeden z kovboju/hlasu Bad Horse je Jed Whedon, skladatel a bratr Josse, zatimco asijska fanynka Cpt. Hammera je Jossova snoubenka
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    E42: u me zas predstava ze bych dokoukal treba Two to go a musel tyden cekat na Grave patri k nejhorsim nocnim muram :)

    BTW jsem dokoukal Dr. Horribla a dosel jsem k nazoru ze by Joss odted mel delat jen muzikaly :D
    E42
    E42 --- ---
    HAITAGAN: Čoveče tak to mě zase při pročítání webů jako http://www.buffyworld.com/ apod. vždycky mrzelo, že nikdy nezažiju sledování toho seriálu online, nucený čekání na další epizody a tak. Většinu seriálů, který dneska sleduju, se mi podařilo "dohnat" v průběhu jejich vysílání, ale Dollhouse bude vlastně první, na kterej budu koukat prakticky v premiéře už od začátku, a velice se na to těším.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    E42: no, cekani, toho si uzijeme, nejak nejsem zvykly koukat na serialy ktere se teprv vysilaji, a predstava jen jednoho dilu tydne me desi O_o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam