• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAITAGANSeriály Josse Whedona - Buffy, Angel, Firefly, Dr. Horrible, Dollhouse, SHIELD (???)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Ufff. Tak jsem videl 5. a 6. a dost smisene pocity. Nektere momenty byly naprosto skvele a uzasne, nektere naprosto katastrofalni, amaterske, skoro na urovni ceske televizni inscenace. Az mi to prislo ze to psali narychlo a nemeli cas to vylestit. A znovu si rikam, ze kdyby hlavni postavy byli Topher a DeWitt a ne nanblbla Echo, bylo by to super.
    CIZIN
    CIZIN --- ---
    Tak aktuální dvojdíl docela zabodoval. Vypadá to, že by Dollhouse mohl dožít se ctí.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    jo a repost z HL: novinka na firefly.sff.cz - dalsi iniciativa za obnoveni Firefly
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    THESTOUPA: jako drsne no. Krome Bruce Williamse me docela dostava i ta prehrsel spoileru, nevidet uz prvni serii tak jsem asi hodne nastvany...
    E42
    E42 --- ---
    THESTOUPA: Tolik nesmyslů v jednom článku je nadstandard i na iDnes, to se teda mladá Spáčilová hodně nevytáhla.
    E42
    E42 --- ---
    BARTIAS: Nj, dalo se to čekat a upřímně, ani mě to moc nemrzí. Jo kdyby takhle chtěli oživit Firefly, to by byla jiná..
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    dalo se to cekat, Fox rusi Dollhouse. odvysila zbyle epizody do chybejici druhe trinactky a diky cau

    http://ausiellofiles.ew.com/2009/11/11/this-just-in-dollhouse-axed/

    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---


    dnesni sinfest mi pripomel jednu epizodu Angela, kdy mu Kate rekne: "Im gonna go inside and you can go to hell"
    a on na to "Been there, done that." :)

    Ale asi to bude jen schoda okolnosti...nebo ze by muj oblibeny kreslir koukal na muj oblibeny serial? :)
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    REDGUY: souhlas, Sara by vic potesila i me
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    E42: Me ta posledni epizoda potvrdila moji teorii, ze cim min je na obrazovce Eliza, tim lepsi je to dil 8)

    A jak mam Whedona rad, tak me dost s*e ze zrusili Terminator: Sarah Connor Chronicles a nechali Dollhouse. Bejt to obracene, jsem mnohem spokojenejsi.
    E42
    E42 --- ---
    Hm, jsem dlouho nebyl na Wiki. A zrovna ta poslední Sieřina epizoda byla byla docela zábavná, příjemný zpestření a slušnej character development.
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    sledovanost polovicni, Fox prerusil vysilani do zacatku prosince. slibil dotocit a dovysilat zbylych 8 epizod. pak se ocekava definitivni konec
    E42
    E42 --- ---
    Odvysílané už 4 díly a ještě ani slovo? To asi vypovídá o mnohém .)
    No, taky zatím nejsem zrovna nadšenej, nějak jim to nešlape.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    jo a jestli mate radi Elizu Dushku a libil se vam film Dogma, doporucuju "Jay And Silent Bob Strike Back" :)

    je to hlina a je to cele na youtube :)
    NYX
    NYX --- ---
    HAITAGAN: felicia je proste bohyne :-)))
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    Fanouskum Dr. Horrible doporucuj tento videoklip , ktery Felicia Day (Penny) natocila pro svuj serial The Guild

    Autorem hudby je Jed Whedon, zpiva take Maurissa Tancharoen

    a je to rozmile :)

    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    BARTIAS: ten byl uplne debilni, velke stesti ze je unaired :)
    BARTIAS
    BARTIAS --- ---
    ten unaired pilot se vam libil? je mi jasne, ze uz se tady pasuju na skarohlida, ale osobne se nedivim, ze mu do toho Foxove zacali kecat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam