• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIRALWHlavolamy {online, solvery, atd.}
    KOC256
    KOC256 --- ---
    STARE_CASY:
    jo zase to nasobeni. OMG :)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    KOC256: 5 a 43. Kdo dá víc?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    OKa 5 a 26 :)

    Dobrá je to chyták :) Sypu si popel na hlavu!
    Pokud ted mam ty cisla spatne, tak uz to neprepocitavam, princip uz vim :D
    ADAM
    ADAM --- ---
    KOC256: porad spatne. uvazujes samozrejme spravne, ale poradne se na ty obrazky podivej.
    ten s jablky je lehci, vyres prvne ten.
    a pak jdi na ten s teniskama.

    to je na tom prave paradni. kazdy na to reaguje stejne "pff, to je jednoduchy". ale jeste nikdo to nedal hned spravne :-)
    (vlastne moje dcera (5.trida) mela ten s jablky na prvni dobrou, na rozdil ode me. ten s teniskama je tezsi).



    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    jo tam je krát...

    Vrchní 30
    Spodní 7

    1+1+1 = 3 (jabko = 1)
    1+4+4 = 9 (banan = 4)
    4-2 = 2 (kokos = 2)
    kokos + jabko + banan = 7

    Tak kde je chyba?
    ADAM
    ADAM --- ---
    KOC256: obě máš špatně :-)

    (nic si z toho nedělej, měl jsem to stejně)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    Spodní 7
    Vrchni 19

    Princip je jasny, jeste kdyz staci dosazovat z vrchu dolu. Jestli to mam blbe, tak jen ze to lamu z hlavy...
    ADAM
    ADAM --- ---
    KOC256: hele, je to sice pro pátou třídu, ale vylamal si na tom zuby i bejeden vysokoškolák. Tak kolik ti to vyšlo? :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    ADAM:
    Nějaká legenda k tomu?
    Jako co a jak je jasné, ale úroveň prvního stupně ZŠ, tak přemýšlím co tím chtěl básník říct.
    ADAM
    ADAM --- ---
    ADAM
    ADAM --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    btw ten typek tam ma obcas hlavolamy od nakyho Willa Strijbose nebo jak. firma Streetwise,ale nak se mi nepodarilo vygooglit,estli jsou nejak vic k mani i u nas za rozumnej peniz
    ale asi by to stejne bylo dost drahy...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    musim rict,ze za posledni dva dny sem od nej videl dost. celkem sem se chytil,tak jedu dnes pro prvni Hanayamu :)) vzhledem k tomu,ze sem hlava vymleta, netrpelivej a vubec,tak sem na sebe zvedavej! :D
    hrozne se mi libi Delta,ale je to level 3,tak nevim. asi k tomu vemu jeste ten Cylinder to je level 4 a uvidi se :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    XSOFT: jj. nektery ty "boxy" co tam ma, jsou pekelne drahy, ale vypadaj krasne!
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    BOBESH: jop, chtel jsem to koupit k vanocum (pak jsem googlil a nasel, ze ve Francii to prodavaji za 60k CZK, a je to 3d tisk), tak jsem zamackl slzicku a zustalo to jen u videa.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    zdravim! vcera sem nahodou narazil na tohohle pana. ma tam imho moc pekny kousky.)
    Solving The RAREST Puzzle Box in the World!! (Steampunk Puzzle)
    https://www.youtube.com/watch?v=Ewng3j0iO8E
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PJOTRIK: hm tak to jsem byl fakt blizko protoze jsem mel krome tohohle jednoho vsechny a skoro to davalo smysl... diky!
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    KALIBAN:

    Rek bych ze tam mas spatne sedmou dvojici, tam bych dal rodina/rovina. Pak z kazdy dvojice proste vezmu vzdycky prvni z odlisnych pismen a dostanu "kod bandaska", to by mohlo byt ono


    Kazdopadne dik za tip na sifrovacku :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    z puvodniho zadani jsme vydestilovali tohle... meli bychom dostat jedno slovo a premyslim jestli to lze a nebo v puvodnim zadani ktery byla "basen" je neco co prehlizime ... asi uz sem fakt vygumovanej

    Kostel
    Postel

    Los
    Les

    Panda
    Panna

    Brana
    Vrana

    Pas
    Pes

    Pohon
    Pohov

    Klan
    Klam

    Domina
    Domino

    Secese
    Recese

    Krava
    Trava

    Vana
    Vina



    PJT
    PJT --- ---
    STARE_CASY:Asi tak :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam