• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRVedeme sportovní klub, organizujeme sportovní akci - a sdílíme zkušenosti
    KOBE
    KOBE --- ---
    zdravím ve spolek..dle otázky položené: pracuju v managementu basketbaalového klubu USK Praha..
    je tu někdo z bafuňářů nějakého jiného basketbalového klubu??
    CIA
    CIA --- ---
    PJGEPR: OK, díky, že mě taky vezmete mezi sebe :) TJ Praga. Jo, k vybírání příspěvků se taky hlasím - jsem občas taková finanční spojka mezi družstvem a předsedou oddílu ;)
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    PJGEPR: nam se to zatim dost osvedcilo, protoze aspon mame lepsi reakcni dobu a neni tak tezky se shodnout.

    FROGY: momentalne mame 11 druzstev (E, Z, S, 2xK, J, 3xM, 2xW) ale jen asi 160 aktivnich clenu. Oproti tomu ale rozpocet se pohybuje nekde okolo 1,2 mega. A zensky mame. Taky to u nas vzniklo tak nejak samo od sebe z par holek, ktery se prihlasily samy a ted mame uz naplneny dve druzstva a porad chodi novy.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    FROGY: ad tenhle prehled Louny cca

    70 clenu 4 druzstva (E,SŽ,J,M) rozpocet cca 150tisic/rok
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    FROGY: jojo zensky .. nam se rozutekly po svete :(
    FROGY
    FROGY --- ---
    7flames - muzu se zeptat kolik mate druzstev (a clenu), resp. struktuturu klubu? + by me zajimal i rozpocet ;)

    za CL muzu rict, ze mame asi 120 clenu, 6 druzstev, rozpocet nekde kolem 400tis

    + by me zajimalo, jestli mate zensky, obecne... - u nas vznikly kdysi vicemene nahodou z mladsich sester a pritelkyn a pokud bych to hodnotil zpetne, tak diky nim klub prezil nektera krizovejsi obdobi a tak nejak intenzivne zije i mimo treninky treba ;)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    7FLAMES: jj .. koukam mate hezky uzke vedeni :) my co jsem si prozili pod "diktatem" bratru stranskych mame ted pekne siroky VV o 7 clenech :)
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    PJGEPR: Člen tříčlenného vedení, trenér elévů, pokladník a něco jako ekonom :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    7FLAMES: v tomhle je holt civilizovaná Praha oproti nehostinnému severu dál :) ... u nás to bude s rozhodčíma špatný :)

    Jakou funkci vlastně zastáváš u Panterů ty? (Krom webmastera :) ? )
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    PJGEPR: my jsme už dva roky po sobě dokonce poskytovali rozhodčí týmům, který je neměly, právě za půlku částky pokuty. Nevím jak u vás, ale v Praze je rozhodčích myslím dost a stačí udělat testy a říct, že nechceš pískat, protože jen plníš povinnost a oni když nemusí, tak tě neotravujou.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    FROGY: ano to je, ale sezen ho... v hokejbale jsou 4 rozhodci na nasi ligu (hraje se furt na stejnem hristi) a ty to odpiskaj...

    onehda mi jeden z nich rikal, ze si prijde mesicne na 14.000 cisteho, dela v KFC kde ma 16 hrubeho, takze je uplne stastnej za to,ze kazdou sobotu nedeli od 8 do 20 lita po Palmovce
    FROGY
    FROGY --- ---
    KUBAN88: tak ve florbale se muzes domluvit s nejakym bezprizornim rozhodcim, ze bude piskat za tvuj tym - to je myslim bez problemu
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    s rozhodcima ve florbale je to picovina...

    ja jsem sam kuli tomu byl nucen piskat nekolik zapasu, kdyz mi bylo 18 tak mi to nevadilo, ale ted ... fuck

    no a letos jsme meli stejny problem na hokejbale, nastesti se nam dala vyjimka a rozhodci jsme si zaplatili... jen jsme museli vyslat jednoho spoluhrace na strahov co vyplni test...(formalita)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    FROGY: jj taky premejslim o nejakem motivovani mladasu :) ... asi budeme odpoustet velkou cast prispevku :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    PJGEPR: hele s tema rozhodcima je to desnej voser. my to resime tak, ze jsme juniorum nabidli, ze pokud si tu licenci udelaji, tak jim vysolime 1/2 castky, kterou bychom zaplatili na te pokute unii.. sice ani pak se do toho nehrnou, ale nekoho z nich nakonec uzeneme
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    PJGEPR: hrajeme v Praze , ctvrtou tridu , proste tu posledni ligu ;] ambice nemame, hrajeme to jenom proto,abychom se v nasem jiz skoro pozehnanem veku jeste trosku hybali a taky se schazeli a nazev Dukla1944 , hrajeme uz snad sedmou sezonu
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    CIA: jak píše Frogy, počítá ... takže jakého? :)

    JOSEF_MASOPUST: nazev Futsaloveho tymu? jako hrajete ligu a tak? :)

    BURKHAR: proč by se to nepiočítalo? možná Tě uvedu jako raritku pod čarou, ale počítat by se to mohlo ;)


    BURKHAR: Já si asi budu muset dělat licenci florbalového rozhodčího pro dobro oddílu, abychom neměli pokutu ... :-S. A jsem z toho vskutku odvařenej. Když bych to udělal a pak si to šikovně rozvrhl, mohl bych pískat jen přípravku a elévy ... :) To by nakonec nemuselo bejt tak hrozný :).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Bejval jsem kapitán v kuličkách a organizátor jedné kuličkové ligy, ale to vy už počítat nebudete... Jinak si chcu ale udělat základní trenérskou na fotbal, kamoš, co dělal chvilu cca 1,5 roku rozdhočího žákům, mě ale furt varuje. Co vaše zkušenosti? Aj v žákovskejch ligách je to prej hnus, úplatky sice tekuté a jedlé, ale kolikrát málem dostal od nějakýho ambiciózního tatínka na budku, když nenadržoval jeho talentovi...
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    spolumanazer futsaloveho tymu s vekovym prumerem cca 30 let , ale spis mi nekdy pripada, ze nam je tak 10 ;]
    FROGY
    FROGY --- ---
    hehe, kdyz to ctu, tak byste sem meli pozvat kutase ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam