• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRVedeme sportovní klub, organizujeme sportovní akci - a sdílíme zkušenosti
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    JOPS: Naprosto chapu... ;)
    JOPS
    JOPS --- ---
    nejsem v zadne pozici, ale obcas organizuju u nas ve vsi nohejbalovy turnaje...

    Ale muzu narovinu rict, ze nekdy me to sere (sry za to slovo, ale je to tak :) ).

    Vybirat startovne, zapisovat vysledky, piskat zapasy, samozrejme ze i hraju, pak jeste fotit, hlasit kdo ma hrat dalsi, proste to tu asi vsichni znate :)))
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    dovolim si nabidnout...

    http://scoremeter.esportuj.cz/
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    FROGY: jsi v blbym auditku ... (taky se mi to plete) :-D


    FROGY: hele kdybys ho znal, nerekl bys, ze to je normlani, to je fakt idiot ...

    a ve stavu kdy jen tak tak dame dohromady na pristi rok dost lidi, aby se postavila jak juniorka tak muzi mi tohle neprijde uplne v pohode ... :-S
    FROGY
    FROGY --- ---
    jinak bych potreboval, abyste se pokud mozno prihlasili na ty SFG, protoze jsme na to od mesta dostali dost penez pod prislibem narustu poctu tymu a zatim to zadna slava neni - priste nam asi daji kulovy... :(
    FROGY
    FROGY --- ---
    PJGEPR: no tyvoe;) ale hele tohle je vcelku normalni, pamatuju si z nasi historie, ze osoby s klubem spjate zprostredkovali takovehle odchody... hod s nim rec co a jak.. treba to nemyslel uplne zle - nicmene tim klub poskozuje samozrejme.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    CIA: 7FLAMES:

    Jinak ohledně nespolehlivosti, je asi řešením je vynést v zubech. My máme blbou zkušenost s některejma juniorama, který při nominaci za áčko se na to vyserou nebo jedou po kalbě ... Takže jsme je pak ani nebrali a jezdili jsme v 8-9 lidech do pole.

    Plus včera jsme se dozvěděl, že náš trenér juniorů, kterej má syna (náš kmenovej hráč) na hostování v Litvínově domluvil dalším 3 klukům trénink v Litvínově. Bivoj postoupil do extraligy juniorů a tak chtěj mít asi širokou základnu či co. Ale dělá to bez nějaký konzultace ve výkonném výborru (jehož je členem) a s vědomím toho, že Juniorů bude příští rok 12.

    No řekněte mi co s takovou kurvou?
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    CIA: Jako pokud to berete jako oddechovku, tak tezko ty lidi presvedcis k nejaky zodpovednosti... Pokud se chces vyhnout spatnymu pristupu, tak vykopnout nespolehlivy lidi asi bude jedina moznost.
    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    APIN: bohuzel u florbalu asi nepouzitelny...
    APIN
    APIN --- ---
    znáte Score Board? vypadá jako šikovná věcička ;)
    CIA
    CIA --- ---
    Můj průser jsou nechodiči na zápasy. Když se v listopadu musely odevzdávat soupisky, tak všichni byli v pohodě, ale v lednu, když se začínala hrát soutěž družstev, tak si polovina základní sestavy vzpoměla, že chodit nemůže/nechce/nestíhá... Ještě, že jsem měl na soupisce i spolehlivé náhradníky.

    Jak tohle řešíte? Mám v plánu si pro příští sezonu nechat dát do družstva jen ty lidi, co letos chodili a na zbytek se vykašlat. Nicméně, na naší úrovní to není o tom, někam to dotáhnout, neřku-li přímo o nějakém profesionalismu, takže jsem si 100% jistý, že se podobné věci vyhnout moc nedá. Máte na to nějaký jiný recept?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    7FLAMES: nam mesto nejaky "drobny" prikleplo, ale Frogy by se mohl pochlubit jak stedri jsou v Ceske Lipe :)

    7FLAMES
    7FLAMES --- ---
    u nas je asi nejvetsi pruser to, ze jsme nedostali grant na soustredeni kvuli totalni kravine :]
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    tak co bando?
    jakej máte za tuhle sezonu největší průser?

    já mám teď jeden čerstvej, nějak jsme v oddíle nevykomunikovali přesun turnaje elévů a tak nás čekaj 3 kontumace a nějaká ta pokutička :(
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KOBE: no to jo a nehrala i za vas? no to je jedno, jsme OT
    KOBE
    KOBE --- ---
    KUBAN88: ta hrála za Benešov..respektive ještě stále hraje..
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    NIK0DAS: videt a zemrit :)
    NIK0DAS
    NIK0DAS --- ---
    KUBAN88: Přespříliš bujná:) Vlastně jedinej zážitek co sem za celou dobu měl byl se slečnou rozhodčí, když mi podepisovala zápis o utkání v šatně v podprsence a kalhotkách:) Ale byl to kusanec.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PJGEPR: bujná fantazie při čtvrtku
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KUBAN88: prrrrr :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam