• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKULASHOPLÁ! (Skákací boty Powerskip, Poweriser, 7Legue Boots a další mobilní trampolíny...)
    Skákací boty jako PowerSkip, čo Poweriser (a mnoho dalších značek i názvů) jsou nedávno vynalezená pružinová zařízení, která se připínají k botám volným vázáním podobně jako snowboard (avšak ke každé noze zvlášť) a umožňují zkušenému uživateli skákání až do výšky 2m nebo běh až rychlostí kolem 30 km/h. Chodidlo má skokan v základní poloze ve výšce kolem 40 centimetrů, každá bota váží 3–4 kilogramy. Fungují na podobném principu jako trampolína. Vyrábějí se v několika váhových kategoriích. Skákání na těchto zařízeních se nazývá anglicky Powerbocking.
    rozbalit záhlaví
    MAURL
    MAURL --- ---
    Ahoj:)-
    Snad to tu není úplně mrtvý... Mám na prodej 2x skákačky poweriser, 1x 70-90 kg, 1x 50-70kg...Oboj jsou v dobrý kondici a válej se nám asi 2 roky doma...asi s drahou stárneme...:)- tak kdyby měl někdo zájem, dejte vědět do zpráv...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    MIKULAS: děkuji mnohokrát , já si včéra právě ozkoušela oboje jak ty skákací tak ty klokaní tak si chci ty klokaní pořídit na nich se mi nic nestane doufám
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SWATKA: Kangoo jumps, klokaní boty
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Ahoj mám dotaz jak se jmenují ty fitnes skákací boty které maj dole no nevim jak to nazvat no pružinu ve tvaru oka ?
    APOPHYS
    APOPHYS --- ---
    jj, na Malovanku chodíme skákat. Stali jsme se Sokoly :-)
    Ale parkety jsou hodně starý a tluměj odrazy. O lanči si můžeme nechat zdát :-)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    APOPHYS: ahoj, už se tím v podstatě nezabýváme, jelikož MIKULAS

    co se týče Bohemky, tak tam určitě s botama né, protože v prostorách s lanči je gymnastická podlaha. IHAY pokud vím šel před pár dny omrknout nějakou tělocvičnu na Malovance, ale to s botama taky nemá nic společného...
    APOPHYS
    APOPHYS --- ---
    MIKULAS: Našel jsem příspěvek pozdě, ale kdyby bylo ještě někdy potřeba, můžu dohodit i promotéry, kteří skáčou salta... http://www.apo-vystoupeni.cz/nabidka/rozdej-letaku-promoter-na-skakacich-botach.php

    Jinak 2 IHAY: ještě do bohemky chodíte? Pustili vás tam s botkama? Sháníme v praze místo, kde by se dalo skokana jistit na lanči...
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Kamarád shání nějaké lidi na promo, tzn. placená brigádka.

    Termín 28.5., je to v Alza.cz.

    Nechce žádná salta, spíš tam rozdat nějaké letáky, pobavit děti, pohopsat si...

    Případní zájemci pište či volejte pro další info na 734354004 - Ondra Němeček.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    protože se půlka našeho týmu vyfaulovala :) ...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    koukam ze to tu moc nejede.....

    my si obcas chodime zaskakat na letnou, pujcovna http://www.pujcovna-brusli.cz/sedmimilove-boty-vyuka.php
    jedina nevyhoda je zaloha (i kdyz koukam ze ji snizili) jinak v pohode.
    ATEKKT
    ATEKKT --- ---
    hmmmm... za 250 na hodinku, to by šlo. Si myslim že toho nezkušenej jedinec bued mit dost i za pul hodky :-P

    Tak co dame bandu a pudem zahopkat az bude pocasko????
    VLAC
    VLAC --- ---
    Na pujceni (a koukam ze i koupeni) je maji i tady http://pujcovna.brusle.info/sedmimilove-boty.php
    ATEKKT
    ATEKKT --- ---
    hezky ale za litr a este v Hrobe... to zavani spatnosti :-D
    MIUSOVA
    MIUSOVA --- ---
    no vidííš, vidíím
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    ale tak jasneze, jenomze musite googli :) napr. http://www.poweriser-ustecko.cz/?pg=pujcovna
    MIUSOVA
    MIUSOVA --- ---
    MIKULAS: někde se přeci nějaká půjčovna musí najít, néé?
    ATEKKT
    ATEKKT --- ---
    kdyby nahodou nekdo nekde neco tak dejte vedet, taky bych se vydal to zkusit, i kdyz teda vim ze je to zbytecny a rovnou to desne chci mit doma :-D
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    MIUSOVA: hmm, nevim kde by se daly zkusit, asi v nejaky prodejne? nebo na promo akcich, u firem na zazitky ... ale o rakveni se neboj, je to celkem bezpecny, kdyz na tom nedelas vylomeniny
    MIUSOVA
    MIUSOVA --- ---
    ty jooo, ráda bych to vyzkoušela, jen mám strach, že se zrakvím. Dá se někde půjčit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam