• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LADINEKSteadicam a jine stabilizatory obrazu
    ACE
    ACE --- ---
    LADINEK: hehe no uz sem dlouho nic nedelal, prece jen my male produkce to neuzijem tak casto. naposled toto: http://www.youtube.com/watch?v=eElOFRByx9A
    ted sem objevil kradu mini-stediny pro malou kamerku (http://bit.ly/bhi2mD) a mel jsem hroznou radost, kdyz se mi to povedlo vyvazit tak, ze se to opravdu temer nehlo at sem s tim delal sebevetsi skopiciny. u toho velkyho krumplu se mi ta dynamika takhle jeste vychytat nepovedla.
    jakpak vy? co konecne nejaka ta exkurze, nedopadne? :)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    ACE > tak jak valcis s masinou ? :)
    VINC
    VINC --- ---
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    VINC: mno jak moc to bude fungovat netusim....asi to budes muset vyzkouset. Na nejaky mensi HDRko by to mohlo stacit, ale stejne, bez monitoru a hlavne bublinky moc srandy neudelas...ale jako zacatek by to mohlo stacit :)

    VINC
    VINC --- ---
    No prave se tak nejak chystam, ale zatim mi vsechna reseni prijdou tak napul dobry, tak sonduju jestli neni nejaky overeny...
    ACE
    ACE --- ---
    ;) verim ze to jde, otazka je, jak to je pouzitelne. tys neco takoveho stavel?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    VINC: co to je ?
    VINC
    VINC --- ---
    delate neco DIY? hledal jsem na netu a moc moudrej z toho nejsem :D
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    jj nic se tu nedeje a ono se vlastne nikde nic nedeje :)

    Jinak for ACE ve stredu budem blbnout nekde v praze a delat nejaky zabery pro Filipa Rence tak jestli budes mit cestu okolo tak se muzes prijit podivat...
    ACE
    ACE --- ---
    ALDORAIN: tak sem si myslel, ze se tu neco deje, a ona jen odpoved na dva mesice stary spam... tak nic holt
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    tak tady koukam moc lidi nekomunikuje :) ale co...byl to jen pokus.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    PAPTEKK: S cimpak delas ?
    PAPTEKK
    PAPTEKK --- ---
    good
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Zdravim lidi tak jak Vam to v praci slape ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam