• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CALEBIVŠ - Bankovní institut vysoká škola
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    to nevadi, naopak.
    jaky to bylo, jak moc jsou narocne predmety, co od toho cekat. kdyztak posta, nebo nejaky IM. diky moc
    CALE
    CALE --- ---
    jen dva co uz to maji za sebou.
    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    je tu nekdo z BIVS kdo dela informatiku?
    EM303
    EM303 --- ---
    nemáte někdo studijní materiály ke správnímu právu II. ?
    pls kdyžtak mi písněte do pošty..děkuji
    CALE
    CALE --- ---
    EM303: No dost umira, ale dame tomu cas, treba se to nejak chytne ;)
    EM303
    EM303 --- ---
    no to čumim, ono ma bivš auditko:))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    decka sorry ze vam rusim kruhy ale neni tu zadne ekonomicke auditko. Jsem predkladatelka a potrebuju poradit s par ekonomickymi terminy
    "Zisk z celkového pohledu investora", "vnitrni vynosova sazba", "vnitrni vynosove procento" existuje pro to nejaky anglicky ekvivalent ?
    COUPERFIELD
    COUPERFIELD --- ---
    btw - diplomka... jak ti to jde?
    COUPERFIELD
    COUPERFIELD --- ---
    zase po nějaké době nazdárek :-)
    CALE
    CALE --- ---
    ani moc ne prave, je nas tu malo :((
    COUPERFIELD
    COUPERFIELD --- ---
    pěkně to tu masíruješ :-)
    ENDER
    ENDER --- ---
    cus, neznate nekdo ty stranky kde jsou informace o prikladech z matematiky a podobne?
    CALE
    CALE --- ---
    Tak me ceka posledni semestr, uteklo to rekl bych jako prd, ted jeste 5 zkousek, statnice a samozrejme diplomka :)
    CALE
    CALE --- ---
    Ted sem narazil v ISu na dalsi lahudku, treba neschopnost vyucujicich napsat termin tak aby se ho zucastnil i clovek ktery ma zasebou radny termin tehoz predmetu... clovek aby kazdou chvili volal na studijni :))
    CALE
    CALE --- ---
    Rozvrh mel na starosti jeistej pan Jandejsek, ktery misto toho aby se to naucil zadavat do systemu tak vse udelal rucne ve WORDu... taky nechapu na co je tam 75 procent veci v ISu ktery k nicemu nejsou nebo je neumi vedeni pouzivat...

    Ja jsem v druhaku magisterskyho na ITaM a teda musim rict ze jsem rad ze budu koncit :)

    Jako je tam dost nedostatku, ale myslim si ze az se jim zadek zahreje zase v nove budove, jako ze doted tam maji dost prace (mnohokrat slibovana jidelna ktera bude kdo vi kdy...) tak to bude lepsi. Nicmene stalo by za to bombardovat trochu studijni oddeleni, proc nefunguji rozvrhy, proc tam je takovejch veci co nepouzivame atd...
    FROGY
    FROGY --- ---
    no ad IS - je tam spousta nesmyslu, zato treba rozvrh tam stale nenajdu. Nepocitam to, ze polovina vyucujicich ho pri vypisovani zkousek a predavani informaci uplne ignoruje, atd.

    jinak co se tyka skoly, tak mozna taky zalezi dost na oboru a forme studia - ja jsem ve 2. rocniku ocenovani majetku - dalkove. A mimo jine to mam na ty stodulky peknou dalku (tedy jenom po praze, ale i tak ;))
    CALE
    CALE --- ---
    Btw. superdrahej, to by me zajimalo kolik stal, mas o tom nejaky info?
    CALE
    CALE --- ---
    Tak to je mozna skoda jim nerict ze to nefunguje, myslim ze navrhnout vedeni aby udelali pruzkum komu se co libi/nelibi na IS je jednoduchy. Navic ten system je novy a bude trvat nez si na nej vsichni zvyknou a nauci se ho pouzivat. Me osobne taky stve, je to preplacany a zbytecny. Ale ze bych se k te skole nehlasil, to asi prave naopak...
    FROGY
    FROGY --- ---
    tak ja tam sice jsem, ale vubec se k te skole nehlasim, desne me tam vsechno sere a nejvic ten superdrahej IS, kterej ta skola vubec neumi pouzivat! ;)
    CALE
    CALE --- ---
    Takze tolik na uvod o skole, doufam ze nas tu par na nyxu je ktery tu studujeme a dokazeme se sejit v arealu skoly na kafe nebo na cigarko :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam