• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SEMTEXXI N F Instituce Nezávislých Flákačů

    upcoming events:

    INF 2019 :



    29.11 M Club - Ostrov INF rave
    25.12 SVATEK 2019




    rozbalit záhlaví
    RASHOND
    RASHOND --- ---
    Tak večer;)

    Umístěný špendlík
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/ost5w1iAvrzQAXwP7

    RASHOND
    RASHOND --- ---
    Tak příští týden konečně zase venku.
    Tak doraž na ruma třeba.
    Kousek od Rakovníka

    RASHOND
    RASHOND --- ---
    Ahoj,tak se nám to zase blíží a za měsíc se můžeme těšit na povánoční tancovačku kterou děláme klasicky na první svátek vánoční většinou někde u nás na severu.
    Tak když ti to rodina nebo přítel(kyně) dovolí, přijď se pochlubit novými ponožkami, zatančit,nebo si jen odkrkat salát na bar 😀
    Rádi vás zase uvidíme.....

    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    29/11

    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---

    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    21062019

    NIGHT SHIFT :
    INF + ATOMIC SPIRAL
    TRIBE / ACID / HC

    aneb One Night In Krupka

    ber nebo nech ;)
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---


    ask your friends on friday
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---


    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    INF Rave on the beach

    29.6 Milada u Ústí nad Labem
    N_I
    N_I --- ---
    _KROPI_: myslim ze uplne neslo o bpm ale..:) no nic..:)
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    priste snad prijedu a nasadim tomu joudovi aspon 230bpm :DDD
    _KROPI_
    _KROPI_ --- ---
    SKAFF: ja teda na party uz nechodim ale trochu respektu by vubec neuskodilo :D vase hudba se taky nelibi vsem ....
    RASHOND
    RASHOND --- ---
    To ne, asi byla spíš parici nálada a víkend krátký ;)
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    RASHOND: te k tomu ani nepustili jo? Ja jsem si prozmenu nevyvezl ani bedny, ty kolovratku :)
    RASHOND
    RASHOND --- ---
    Ještě,že jsem se tam necpal a vyvezl desky jen tam a z5.Mohl se teď řešit můj nesmslný kolovrátek- ach jo ;)
    Tak alespoň to tu zase jede....
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    BOUCA: prosimtě hlavně mi tu nebreč, samozřejmě kdokoli má naprosto plný právo hrát otřesný sračky příšerným způsobem, a může si to ospravedlnit čím chce, stejně jako já mám pravo to komentovat a mít na to názor. Ňoupat se v tom která deska byla jaká nebo jestli jsi měl pitch na +8 nebo +90 je úplně jedno, kromě toho vůbec nevíš kdo jsem a jseš úplně mimo. čau
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    SKAFF: Zdar velkovezíre , hejtuj si tu jak chceš, ale Rascal je podle mě jeden z mála lidí ze sceny, co umějí hrát fakt rychlejc a tvrdějc . To že vy si hrajete ty svoje starý utáhlý desky 20 letfurt dokola- hrajte si je , my vám je taky nehejtíme, ale nemontujte se do něčeho-co když přesahuje vaše chápaní a fyzický možností, tak to hned odsoudíte;) byl sem si tam s nim zahrát odpoledne Frenchcore a hráli sme ho asi tak 190- 195.. normálně to hrajem na HC parties o 10 bpm rychlejc. já na svejch deskách nemám žádný zremixlý radiovky a Rascal nemá žádný desky od Benna ... ?! takže špatný drogy ? s těma tvejma 3-4 procentama seš taky dost mimo ... a IMho když někdo hraje desky na -16 tak je to v pořádku...?! ta deska neztratí dynamiku do minusu , ale běda jak jí trochu zrychlíš :-D to sou mi tady zase názory... mějte se hezky a bacha na Hárkor ...:-* jo a ani si mě nemusíš rozmačkavat, nebo reagovat . Sem ze Spectro soundu a ten spolek kluci založili před 15 lety právě kvuli takovejm expertum jako seš ty - a sme na to hrdý ;) Ale rozhodně nikde nefňukáme , že na každý druhý stage hraje stay up nebo něco podobnýho a jak je to hrozný...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam