úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
INQUISITOR - česká středověká RPG hra
In nomine Patris et fillii et Spiritus Sancti
www.INQUISITOR.cz
V roli středověkého vyšetřovatele vás zavede do pochmurného světa plného hereze, zrady a pekelného nebezpečí. Budete pátrat po pachatelích obludných zločinů, setkáte se s mnoha lstivými protivníky a strhne vás vír mocného spiknutí, které usiluje o rozvrácení všeho, na čem prastará Říše po tisíc let spočívala. Prozkoumejte pochmurný herní svět prostřednictvím jednoho ze tří hlavních charakterů a objevte veškeré jeho taje. Budujte si pověst neohroženého inkvizitora a lovce čarodějnic, plňte desítky vedlejších úkolů a rozvíjejte své schopnosti a dovednosti, se kterými budete čelit stále mocnějším a nebezpečnějším protivníkům.
A hlavně si pamatujte – vše, co učiníte, bude záležet jenom na vás!
...více na
nástěnce
(Tips & tricks, troubleshootings, links...)
Update 1.03
http://www.inquisitor.cz/download/update-1.10
Fórum -
http://www.inquisitor.hostzi.com
rozbalit záhlaví
BLACKX
---
---
19:02:04 26.1.2009
DAVESADE
: Nerikam, ze to budeme menit, ale co ti tam zhruba vadilo? Zajima me to jako programatora. (Samozrejme vim, ze to neni dokonale)
PHOW_SAATCH
---
---
18:15:42 26.1.2009
DAVESADE
: njn, testovaci verze ;)
DAVESADE
---
---
17:58:08 26.1.2009
2 odpovědi
Dostal jsem se k testovací verzi a bylo to pro mne dost zklamání. Obrovský potenciál, ale nezvládnuté základní prvky, jako jsou bitky nebo ovládání.
PHOW_SAATCH
---
---
17:55:54 26.1.2009
<<
<
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam