• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LE_JOUEURmen style
    rozbalit záhlaví
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    Nevíte, kde koupit tuhle bílou průhlednou košili do smokingu?

    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    HALA_JR: díky!
    HALA_JR
    HALA_JR --- ---
    NOISEGATE: Seidensticker ve Fashion Arena ve Sterboholich. Kvalitni kosile a velky vyber...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    poradíte kde v Praze maj větší výběr kostkovaných pánských neformálních košil? potřebuju na jednu akci zkulturnit všechny dva zaměstnance naší firmy. koukal jsem zara, zoot, hm, hudy (sic!) zatím nic moc dík
    PES_HARYK
    PES_HARYK --- ---
    Zdravím vás, pánové. Shodou okolností stojím za projektem FriendlySuits a rád bych zde uvedl pár detailů na pravou míru :).

    Rozhodně nikomu nenabízíme nadstandardní péči na úkor jiných. Nota bene nikoli na základě uvedení nějakého Ondry. Nevím, co tím autor chtěl říci, ale není to pravda. Své klienty máme rádi všechny stejně :).

    Jinak ano, fungujeme na principu jednorázových konzultací. Zatím skutečně v pronajatém salonku. V současnosti jednou za 2 týdny. Za sebou máme již několik desítek ušitých obleků a sak. A v 99 % případů k naprosté spokojenosti klientů. Tolik k referenci.

    Služby jsme nyní rozšířili také o šití košil na míru a bot na míru. Nechci tady spamovat s reklamou, tak na ceny a tak se případně podívejte na náš facebook. Ostrý web je v současnosti ve výrobě, tak tam prosím o chvíli strpení.
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    PODFUCK: treba je to bozi sluzba, ale na to, ze schuzka je v salonku restaurace a neni za tim zadna reference, jsou dost skoupi na informace... a popravde specialni peci by mel dostat kazdej, kdo jim v tuhle situaci chce dat duveru a penize :)
    MISMAS
    MISMAS --- ---
    CANIS_DEI: a jinak Skoušej dál...:D
    CANIS_DEI
    CANIS_DEI --- ---
    FEMUR: skusim díky
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    CANIS_DEI: v rimsky, praha2 mezi rozhlasem a italskou
    CANIS_DEI
    CANIS_DEI --- ---
    Pánové nemáte někdo tip na dobrýho klasickýho ševce v praze .Potřebuju přelakovat špičky na jedněch polobotkách a v rychloopravnách mi tvrděj že mám smůlu.
    IROU
    IROU --- ---
    Muzu doporucit kosile z anglickeho butiku http://www.ctshirts.co.uk/
    Vse objednane me doslo v poradku domu, v pripade komplikaci servis reaguje rychle.

    Pokud chcete kvalitni kosile, doporucuji se zamerit na latku typu: 100% Egyptian cotton. Jinak vsechny uvadene rozmery perfektne sedi.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KOSMEN: Kolega si teď z Číny přivezl na míru, přijde mi že to na něm řádně vlaje a navíc má krátký kalhoty.
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    SOMEONE: v asii asi jak kde, ja si nechal ale asi nite nic moc a uz se to pare.
    SOMEONE
    SOMEONE --- ---
    nejake reference?
    www.oblek-na-miru.cz
    ostatne co si myslite o modelu, zmerit miry v cr a usit v asii, muze to fungovat?
    CRANK
    CRANK --- ---
    AUDIAC: Jj opravil jsem se.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    CRANK: tak třeba v Le Premier zhruba za dvojku (1800-2200) košile na míru dělají taky a je to opravdická košile na míru. a slušná na míru se dá ušít i za (celkem podstatně) míň.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    CRANK: ne podivej se na timestamp...

    CRANK: tak ja jsme pro zmenu ted zase za hranicema takze to neni aktualni abych si od nich nechal neco udelat nebo vyzkouset.


    CRANK: ze znameho zdravim a ze vzkazuju ze to zalezi na tiom kde se clovek vyskytuje / v jake zemi, a ne neargumentuju asii / ale diky za link
    CRANK
    CRANK --- ---
    FEMUR: Člověče tak prý zrovna ty košile jsou celkem fajn, když si tam nenecháš našít nějaké logo / kapsu ;).

    Nicméně u těch obleků na míru mi známý krejčí (bývalý) říkal, že za 12 tisíc nejde ušít ucházející oblek. A dal mi pro tebe doporučení promluvit si s Gustou Šimůnkem, to je klasickej puntičkářskej krejčí: http://www.firmy-praha.eu/f195160-gustav-simunek-krejcovstvi-praha-7-damska-krejcovstvi/
    CRANK
    CRANK --- ---
    FEMUR: Zkušenosti ani reference nemám, ale ty pevné ceny jsou podezřele nízké a pevně stanovené. A košile na míru za 2000,-? To je tak na látku, takže pochybuju že to bude klasická košile na míru.

    Tak asi to bude lepší než nic, zkus se poptat, jestli se tě zeptají na obvody nebo si tě sami budou chtít změřit ;).
    CRANK
    CRANK --- ---
    FEMUR: Madietta tě hecla? :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam