• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOBRIKNekuřácké kavárny v Praze
    Kam zajít s dětma v Praze na kafíčko, čokoládu, a přitom nesmrdět kouřem.
    rozbalit záhlaví
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    DIVOZENKA: jestli myslis tu ethiopii kousek od riegracu, tak ta je od brezna zavrena:-((
    DIVOZENKA
    DIVOZENKA --- ---
    jinak ja mam moc rada mama coffee ve vodickovy, na maly strane lounge cafe, v dejvicich technika, ethiopia je taky fajn
    DIVOZENKA
    DIVOZENKA --- ---
    a co takova kavarna s nejakym "salonkem" kde by se mohla sejit uzavrena parta lidi a nerusene od ostatnich hostu (a naopak) treba o necem hodinu diskutovat? znate? v centru? u metra?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    HHANULKA: jsem si rikal, jak tam najdu zajimavy podniky a narazil jsem akorat na zeleny kecy o autech a vystavbe mrakodrapu :(
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    Zelená mapa Prahy
    http://zelenamapa.cz
    i nekuracke podniky...zatim zkusebni verze
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Kavárna Friends Coffee House - Praha
    http://milujikavu.cz/

    Friends Coffee House v Palackého ulici - skvělé místo na posezení s dětma, mají jednu speciální místnost s hracím koutkem, ale celá kavárna je skvělá.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Neporadil by někdo nějakou příjemnou kavárnu s dětským koutkem? (nejlíp někde v centru:)
    TERBOOK
    TERBOOK --- ---
    V Krkonošský ulici na Jiřího z Poděbrad - Etiopská kavárna, obsluha s lehkým zdravotním postižením, fair trade, pár afrických i českých - masových i vegetariánských dobrůtek, příjemný prostředí, příjemná obsluha. www.ethiopia.cz
    LUSINKA
    LUSINKA --- ---
    www.phenix-cafe.cz
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    AXTHEB: jo, na práci je to dobré. já tam většinou chodím s někým, nebo když sám, tak s knihou, nebo tiskem.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MAZDA: Pocitem kterej mam kdyz tam vstoupim. Jako az budu nekdy chtcit jit do kavarny pracovat, tak budu nad ch premejslet, ale na odpocinek ne.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    AXTHEB: kvůli systému objednávání?
    já si naopak velice rád chodím sednout do pasáže rokoko - tam je kavárna, kde je přes den klid.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MAZDA: Ale jinak mi prijde dost neprijemna, takovej kavovej McDonald
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    nekuřácká je třeba síť coffee heaven.
    KATIA
    KATIA --- ---
    nevim, jestli znate, ale seznam ruznych vhodnych mist je tady: http://www.peknyden.cz/katalog/aktivita/misto-pratelske-rodine
    urcite je pripadne fajn jim napsat, kdyz objevite neco, co tam jeste neni zanesene...
    a mala reklama z moji strany - nekuracka kavarna v narodnim muzeu (otevrena podle oteviraci doby NM)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    AXTHEB: v tom pripade doporucuju tu cokoladu, je fakt vyborna, zadna instantni kejda zalita vodou... hezky pekne mlicko a do husta :)

    sakra, ze bych se tam zas stavila po dlouhe dobe?? si delam sama sobe chute :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MIDORI: ja sem abstinent:)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    MIDORI: ja vim ale ja radsi chodim na blind :]
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    PETGRIDUS: ja uz jsem tam dlouho nebyla, ale neni problem si tam udelat rezervacku...


    AXTHEB: covece myslim, ze tam nejaky nanuky meli, ale nikdy jsem se o to nezajimala, takze ruku do ohne za to nedam :)

    Kazdopadne maji velky vyber vin, hlavne francouzskych, to taky doporucuju...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MIDORI: To vypada dobre, maj tam zmrzlinu? ;)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    MIDORI: tu sem chtel dat ale pak sem si to rozmyslel protoze uz takhle je tam dost narvano :( chodim tam moc rad a je to tam fajn
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam