• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WERENZIEWu-Tang Clan:::::.a vůbec mix sakra dobrejch songů

    rozbalit záhlaví
    KLX
    KLX --- ---
    WERENZIE: hovno! :) to jak je úplně první je neeejvíííc..sem neslyšel ani nepamatuju..dobře ty!!!
    KLX
    KLX --- ---
    WERENZIE: já nemůžu ani házet, tady to nefunguje kua...nebooj..za hodku to začne lítat..a jestli nevydržíš, jdi do co posloucháš jak vypadáš, najdi si mé příspěvky a až na ten metal a hc, co jsem tam posledně posílal, je tam ranec raps atd. :)))
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    a copak sem to tu našla?:-)))) http://www.youtube.com/watch?v=3ODtHdFM94o
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    jjjjjjjjjj nejhorší tak hoď něco....já poslouchat můžu heč:-P
    KLX
    KLX --- ---
    hehe taky už chci vypadnout z worku a listening muzic kurvaaa..no muzik to mě zabíjí.
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=jUmBHYBQjyU jeden z mých top songů to ale určitě znáš od T2 - Heartbroken:))))Fakt nejvíc ...uff ... yeaaaah chci tančit!!!!!
    KLX
    KLX --- ---
    WERENZIE: dyť v poho...změna je život :)
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    to se víc hodí,)
    KLX
    KLX --- ---
    mix sakra dobrejch songů..:)) jajaja
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    jj přesně tak....:DDD
    ,)
    KLX
    KLX --- ---
    WERENZIE: hehe..zbytečný dávat do wu věci od wu..ot :)) jen podotýkam, že jeho věci žeru...brooklyn zoo origoš verze is the best track!
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    je mi jasné že to znáš,DDDJen podotýkám že ho tuhle miluju....ale asi je zbytečnost vůbec do týhle diskuze dávat takový odkazy:DD
    KLX
    KLX --- ---
    WERENZIE: :))) tak tohle ani slyšet nemusim..odb byl je a bude můj oblíbenec!
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    jj dyť jo a tohle od Ol' Dirty Bastard -Shimmy Shimmy Ya :) - http://www.youtube.com/watch?v=4ITLNzPoEqs
    KLX
    KLX --- ---
    WERENZIE: no já si to právě nemůžu pustit, abych zjistil kategorii :) ale ve čtyři už budu vědět :)
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    jj od necra je lepší:)))ale tohle je úplně jinej sport, jiná kategorie:DD
    KLX
    KLX --- ---
    WERENZIE: tak to si rád poslechnu...who is your daddy je zajímavá pecka i od necra..spíš teda ten vydeoklip :))
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    Ok ok....vypadá to že máš dobrý vkus....tohle bylo něco z electra teď trochu disco boggie:)))
    KLX
    KLX --- ---
    WERENZIE: klíďo..ale to budeš poslouchat tejden, než to skoukneš :) a já asi taky :DD..času doooost..sázej!:)))
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    2 KLX: to mi vůbec ale vůbec ale vůbec neva,)
    tak já sem naházím moje největší pecky na co si vzpomenu a ty taky jooooooo?:o)
    KLX
    KLX --- ---
    WERENZIE: pustim si to tak někdy ve čtyři :) páč tady ve work nemůžu..no repráks :) a pak taky něco přihodim :)) a asi se to sem taky vůbec ale vůbec ale vůbec hodit nebude :DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam