• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOUZICKAWing/Ving/yong - chun/tsun/tjun - - cvicim/cvicil/budu cvicit
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Tjn : )) nejsem zrovna truhlar : )) takze az budou prachy na vic..je to jasna volba :)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    ja si myslim ze v nasich podminkach se uplne stejne vyplati si ho koupit a mít klidek :DD
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Tak bohuzel nic z toho nebude : / nakonec z toho vyslo ze v nasich podminkach se vyplati si ho opravdu postavit : ))
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    parada...
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Tak ted komunikuju s clovekem ktery je i vyrabi tak uvidime co z nej vypadne : )
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    nic moc......doma v kompu mam podle me dost presni technicky nakresi se vsim vsudy (asi tri) tak nejak vecer to sem hodim.....
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    Tak az zjistis vsechny ty podrobnosti ohledne dreva, pruzeni, pacek atd tak to sem napis..celkem me zajima, jak moc je to slozity:)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    CYBEROOS: kdyz clovek chce, tak tak udela (:
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Pokud se mi nepovede sehnat nekoho kdo ho vyrobi tak asi nezbyde nic jineho nez zainvestovat a poridit min, toho za 10 : /
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    :D ta zebrina by tam asi mela bejt kvuli ty pruznosti :I veda to asi je ...
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Toho jsem se prave obaval, uz zjistuji podrobnosti ohledne toho dreva, opravdu to neni jen tak....
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    Nakej dobrej truhlar...Ale prej je hrozne dulezity uhel tech "pacek", to jak pruzi, a prej i zvuk toho dreva. Takze zkratka asi docela veda.
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Uz se mi konecne poradilo zjistit vic : ) az to overim dam vedet
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    asi zaleezi na drevu , taky....
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Nasel jsem par vytvoru ktery si nekdo podomacku udelal : ) ale ani jeden nevypadal zrovna stabilne nebo ze by se chystal vydrzet delsi dobu nez prvni poradny kombo : ))
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    slozit se na nej .... nebo sosnout plany a udelat
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Tolik se mi za nej prave vubec davat nechce : ))) musi existovat i jiny reseni : )

    co kluci? poradte : )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam