• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOUZICKAWing/Ving/yong - chun/tsun/tjun - - cvicim/cvicil/budu cvicit
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    LOUZICKA: Jo, to jsem ja. Mam cerny kalhoty s cinskym napisem "Lok Yiu Wing Chun" ;))
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    GANJAMAN: Ja jsme prave drive delal WT u ewta a nektere ty veci me zde udivuji. A pripadaji mi znacne schyzofreni... Ze obcas te nuti stat tak a obcas zase tak a pak v tom ma clovek bordel a reknou ze to zalezi co cvicis...(To mi rikali typci co trenuji na proseku). Ale rozhodne to nehodlam nejak soudit, verim ze pozdeji az do toho proniknu vic tak se mi vse spoji a pochopim proc se tohle delalo tak a tak.
    Mas takovy hezky kalhoty s vysitymi cinskymy znaky?

    GANJAMAN:
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    LOUZICKA: Jo, byl jsem tam. Celou hodinu jsem bouchal do lap s tim karatistou. Zatim mi to prijde takovy hodne tvrdy (i kdyz teda nepochybuju ze to funguje) a velkej duraz na obloukovy udery (delaj to tak i pokrocilejsi kolegove, co utocej z retezaku). Videl jsem toho ale zatim dost malo a ani jsem poradne necvicil s nekym pokrocilejsim, takze na naky hodnoceni je prilis brzo. Zda se ale, ze to berete uplne za opacnej konec nez my (i kdyz techniky jsou nakonec stejny), takze je pro me dost poucny se tech treningu zucastnit. Budu ve ctvrtek chodit pravidelne, mam to od mista kde pracuju asi 50m :)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    :) jasny....bohuzel nemam tucha :/
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    GANJAMAN: Byl jsi tam dnes? Myslim na zizkove na trenignu AVSE...?
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    TOMICK: njn demence.sry. To melo byt kdo tam bude. Tam (v tom odkaze) je napsano ze tam bude prezentace W Ch. Takze otazka smerovala zhruba smerem tam...
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    me taky "kdo tam bude z tam bude" :)
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    TOMICK: asi mi utikaji souvislosti... Takze co?:)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    mr. Ip :DD
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    http://www.bojovaumeni.cz/bu//modules.php?name=News&file=article&sid=146

    Nevite nekdo kdo tam bude z tam bude prezentovat w ch?
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    kua du cvicit ...opice neopice (:
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    GANJAMAN: na tom zizkove uci Laduv zak Jirka Hlinovsky
    PENER_JACK
    PENER_JACK --- ---
    LODBROG: Presne ten, wing tsun uz dela dost dlouho :D
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    dik klucí..(:
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    TOMICK: neni. Rzounek je taky na zizkove (repektive tam uci jeho zak, ale kousek jinde na zizkove). Koukni na ten odkaz AVSE.
    http://www.vingtsun.cz/index.html
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    myslis rzounek?
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Ivan_Rzounek
    rzounek byl nejakou dobu clenem naseho systemu.
    Na AVSE uci Ladislav Hodac.
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    GANJAMAN: to je ten p. Rzourek?
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    Vcera jsem se byl podivat ve skole AVSE na zizkove a asi tam budu chodit jednou tydne (ve ctvrtek). Mam to totiz asi 50m od mista kde pracuju a kdyz koncim tak zrovna zacina trening ;) Aspon si vyzkousim naky aplikace, s tim co cvicim normalne se to podle me vhodne doplnuje i kdyz je to jinej system (cvicim Lok Yiu, tohle je Leung Ting). Jenom doufam ze navstevovanim dvou ruznejch skol neporusuju naky nepsany pravidla. Taky se obavam toho, ze bych mohl omylem natrenovat nakej mix-styl kterej se nebude libit ani jednomu uciteli...
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    DETAIL: jsou dve formy se zbranema (dva noze, dlouha tyc), ale nevim o nikom kdo by to cvicil (snad krome si-fu teda). cili vsechno je beze zbrane, aspon u nas. ono ovladat vlastni telo je dostatecne velkej problem takze si klidne necham ujit to ze bych si to jeste komplikoval zbrani ;-).
    DETAIL
    DETAIL --- ---
    Pracuje se v tomto bu vždy i se zbraněmi? Je to nutnost?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam