• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOUZICKAWing/Ving/yong - chun/tsun/tjun - - cvicim/cvicil/budu cvicit
    ROZA1
    ROZA1 --- ---
    GANJAMAN - článek zmizel z oficiálních stránek a webu,protože I.R. ukončil studium u pana Wonga.
    Nejspíš se tedy vyskytuje pouze v soukromých archivech.
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    DELVIT: absofuckinglutly:D
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    TOMICK: realita je jeste o neco lepsi. Prirovnat jedine k rozjetemu nakladaku...
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    TOMICK: ver mi s eminem bysh chi-sau nechtel delat, dost by te to bolelo ;)). Diktovat jako on, no to by chtelo cvicit jako on :))
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    DELVIT: to teda je... ze bych se treba chvili koukal na Emina :DDD a diktoval jak on... jeeeee hezka prestava.)
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    TOMICK: haha skoda, ze to chi-sau okoukat fakt nejde :))
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    cvicte,cvicte,cvicte,cvicte,cvicte,cvicte,cvicte,cvicte,.)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    VRBIK: noup,
    já (a ostatní "začátečnici") trénujeme od cca. 18:30 do 21,
    před námi tam taky trénujou kluci, ale už pokročilí a asi nějak individuálně.

    Není problém sifu zavolat a domluvit se.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    VRBIK: tak asi dohromady ano, ale budou to asi jine "kurzy" tak po 2 hodinach ;)
    RASPUTIN
    RASPUTIN --- ---
    GANJAMAN: Nejlepší by asi bylo domluvit si návštěvu přímo se sifu Rzounkem, viz. kontakty z jeho stránek:

    Informace o výuce, školách a cvičebních skupinách -
    Sifu I.Rzounek, tel. 608 888 849, E-mail : irzounek@yahoo.com
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    GANJAMAN: ctu dobre 16-22? 6 hodin cviceni?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    GANJAMAN: Já chodím úterý a čtvrtky.
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    TOMICK: No, kazdopadne bych se rad na vas trenink nekdy prisel podivat. Dival jsem se na strankach, ze cvicite se Rzounkem po-ct 16-22, to je docela slusny mnozstvi hodin. Nejvic by se mi asi hodilo pondeli. Zacatecnici jsou sice ut a ct, ale tak ja uz to delam pres 4 roky u sifu P. Brunnera, tak se snad uplne neztratim. Myslis, ze bych mohl prijit nekdy v pondeli tak od 7? Nebo nakej lepsi napad?
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    ee
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    Pred casem jsem nekde na netu cetl clanek o Ivanu Rzounkovi a jeho ceste do Ciny, kde objevil Mae Gei Wing Chun. Byl to velmi zajimavej a obsahlej cestopis tak na 10 stranek. Ten clanek bud zmizel, nebo ho uz nedokazu vygooglit. Nevite nekdo kde to najit?
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    tak to urcite.)
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Jasny : ) o tom zadna, jen me zajimalo jestli na tom je neco zajimavyho : ))
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    jo tamto:D to sem este nezapnul...jak chodim pravidelne tak to neni ani potreba...zatim:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam