• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOUZICKAWing/Ving/yong - chun/tsun/tjun - - cvicim/cvicil/budu cvicit
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    DELVIT: tak to kazdopadne.) jen to vypada vesele
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    TOMICK: no sranda dobra, ale vezmi si kolik bylo tomu druhemu typkovi a jak chodil v pokleku. To neni zadna sranda tohle delat a jeste k tomu v takovem veku :)). Takze respekt jakemukoliv umeni. Za vsim je nejaka myslenka...
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    TOMICK: tohle je dobre ;))


    TOM: chapu :). No kdyby to bylo moje uz je to davno vyvrtane ;), ale chci udrzovat s panem domacim dobre vztahy, tak to vymyslim jinak no...
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    very najs =)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    TOM
    TOM --- ---
    DELVIT: já jsem věšel na cihlovou čtyřicítku, ale stejně jsem to dal radši přesně do místa, kde jde z druhé strany další zeď (jakoby na horní stranu "T" .))


    MOZEK: a zkušební trénink zdarma .o)
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    hezky dobre!

    hmm, zlustroval jsem vam web a mate o trista levnejsi treninky na mesic :/ to je celkem dost pro nas socky-studenty.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    TOM: no mozna , ze vyhnu kamarad me mozna dokaze udelat takovy prenosnou konstrukci. No problem je v dispozici bytu. zed co je venku jsou nosne a vetsinou obsahuji kabelaz na ostatni zdi se to neda dat protoze jsou bud zateplene a je to mekke nebo je smerem k sousedum, kde je opravdu tenka zed.... no uvidime :)) Kazdopadne diky za tip


    TOMICK: v pohode, jsem se nepresne vyjadril...
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    DELVIT: to jsme si nerozumeli,)
    TOM
    TOM --- ---
    TOMICK: v té době ještě neprodával .)

    DELVIT: no tomu se imho nevyhneš. já mám 2 díry po 8mm. ve zdi. pro hmoždinky. v nich dva malé háčky. trojpoddušku jsem na horní hraně perforoval, provlíkl šňůru (prádelní drátěnou), svázal, a zavěsil na záčky. trochu se to nahoře srolovalo, ale je to v normě. možná by stačil i jeden háček, ale vypadalo to moc chatrně .)

    nevím proč mu by mu to mělo vadit, když bys mu slíbil že kdyby ses náhodou stěhoval tak díry s hmoždinkama zaštukuješ a dotyčnou stěnu vymaluješ .)
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    TOM: no prave, ze chci trojpoddusku.


    TOMICK: diky, ale tohle se musi pripevnit na zed, chtel bych neco, kde se nemusi vubec zasahovat do interieru :) (majitel je proti jakemukoliv sroubovani :( )

    Jinak mam to naplnene ryzi a mohu take doporucit. Docela to funguje ;)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    ok... ja si to nedavno koupil u Zdendy... tak kostnu kukurici.)
    TOM
    TOM --- ---
    dvě hodiny jsem do toho krouhal kukuřici .)) šil jsem si sám, a... vešlo se tam trochu víc než by asi mělo

    v první verzi z džínsoviny jsem měl pšenici - moc prášila. jsem ten prach pak cítil i na zubech. kukuřice je zdá se ideální
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    TOM: si taky myslim....ale tak treba haky?
    btw. cim tu trojpoddusku plnis? rejze?
    TOM
    TOM --- ---
    DELVIT: trojpodduška nestačí?
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    DELVIT: uz si to nasel?
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    i vcera jsem si natahl nejaky sval v rameni :(. Jinak je to samo parada :). Hnedla mam otazku: nevite jak nejak rozumne upevnit pytlel na zed na nejaky stojan?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam