• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HIJACKERCompany of Heroes -- Nejlepší RTS všech dob
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    na nástěnce je anketa :)
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    no to je asi dost subjektivní, někdo rád staví a někdo ne. Osobně si myslim, že právě stavění dává RTS další taktickej rozměr. V DOW2 mi to přišlo dost neštastný, hrozně zjednodušenej koncept prvního dílu aby ho mohl hrát každej bezmozek. Právě těch strategii kde se přešlo k tomuhle akčnímu stylu je hrozně moc a klasický RTS pomalu vymřeli. Možná by na to bylo dobrý hlasovaní, co tady lidi víc baví
    WOKURKA
    WOKURKA --- ---
    Ahoj, osobně jsme DOW2 nehrál, ale "strategie bez stavění" bych se určitě nebál, pokud tomu dají nějaký dobrý systém.

    Nevim jestli znáte mod do COH "Europe in Ruins: Reiforcement" tam se taky hraje bez stavění budov, mod má vlastnho klienta a staráte se jen management jednotek, doktrínu a myslím že v tom je dneska budoucnost moderní realtime strategie....

    Kdyžtak mrkněte http://www.moddb.com/mods/europe-in-ruins nebo http://forums.europeinruins.com/ případně se tu můžu rozepsat více....


    Spíš mám obavu jak do COH2 zařadí vliv počasí....
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    FRANCIK: vypadá to lákavě, jen se bojim aby to nebylo jak DOW2... žádný stavění, nezničitelná HQ a 10 jednotek.
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Trailer na CoH 2 venku:

    První plnohodnotný trailer z Company of Heroes 2
    http://www.zing.cz/novinky/14661/prvni-plnohodnotny-trailer-z-company-of-heroes-2
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jednou to pochopíš
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PRAASHEK: ehm , jakou to má pointu ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    hele funguje vám online CoH? me prijde ze s prichodem ty dvojky to srazili
    JERSON
    JERSON --- ---
    jo. A taky se můžou vojákům v mrazu zasekávat zbraně, tanky po výjezdu z továrny nepůjdou nastartovat, zatímco v poušti se jim budou zadírat motory a vojáci budou umírat na dehydrataci.
    Takové kraviny v taktické hře fakt nepotřebuju.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PIP: mně to zní jako strašná pičovina :) ale těším se moc, mohli by tam dát konečně bindovatelnou pauzu a pokud možno hodně dlouhé kampaně
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ja se obavam ze to bude tak jediny co tam bude :) jedna mapa se zamrzlou rekou. Ví se už nějak jaké mapy tam budou ? poušťe, sníh nebo jen středozemí ?
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    dokavad to neuvidimm tak tomu neuverim :)
    PIP
    PIP --- ---
    Lidi tak jak se tesite na CoH 2? :) Cetl jsem o vlivu pocasi ve hre - jak budou vojaci umrzat a ze pod tanky pujde prostrelit led a tim je utopit - zni to hodne zajimave.
    PIP
    PIP --- ---
    Zdar, můžu taky na nástěnku? ID: Strcprstskrzkrk
    GOG23
    GOG23 --- ---
    BIMBAS: nejlepší sou podle mě automatche 1v1
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    necelých pět € to tehdy stálo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já to koupil taky za pár kaček na steamu, kupodivu vyšlo levněji koupit každou hru zvlášť, než celý bundle :) celkem sranda. ale furt jsem se k multiplayeru nedostal
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    maj recht, koupil jsem antologii za 369kč :)
    Jenze mentalita serveru je strašna. Protože jsem lvl 1 nikdo nechce hrat nebo vykopavaji z lobby jako ze noob :D to ze to hraju celkem dlouho nikomu nevysvetlim.

    Btw. ten assault je celkem prca "dota", existuje vic map ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw. z info o dvojce http://coh.cz/
    !!!
    Opuštěná vozidla a tanky půjde ukrást.

    a

    Díky ohlášení nového CoH a současným slevám na Steamu hlásí server Relic Online nejvyšší počet lidí hrajících současně CoH v celé historii - 12 338. To však s sebou přineslo znatelné zpomalení už tak pomalého serveru a dostat se do hry trvá i přes velký počet hráčů (nebo právě proto) otravně dlouho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam