• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HIJACKERCompany of Heroes -- Nejlepší RTS všech dob
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    GOG23: ja ted kupoval o vikendu na steamu....no jo sice SEGA a jejich silena DLC politika....ale od tvurcu poctive odvedenej kus práce....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hele je tam možnost klidně někde v editaci .cfg souborů nebo tak, aby hodil pauzu na jinou klávesu (space)? já vim, je to stupidní, ale já holt strategie bez pauzingu moc nedávám, resp. dávám s nepěknýma ztrátama .) no a šahání na "pause" klávesu je strašně nepohodlný. nebo doporučte nějaký remap-key soft, který si s tím poradí
    GOG23
    GOG23 --- ---
    CARTMANETWORK23: a kde sou v akci ?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    cus tak jak jsem si stezoval na CoH 2 tak to neni zase tak bad...kdyz si clovek zvykne na to jiny UI a dokoupi dalsi datace...ktery jsou mimochodem ted v akci tak za 2ecka....clovek hned dostane moznost hrat za stary dobry amiky...cela kampan je jaksi rozlozena do tahovyho modu...kdy ma clovek na vyber tri cety...jedna airborn...druhy jakysi delostrelci a treti moje oblibena za kterou sem to zatim dohral do pulky obrnena divize....
    dokoupil sem i datac s oberskomandem west a nemci a jejich sila...no za vse mluvi kampan za amiky kdy vetsinou navalum tigru a pantheru celite jen s pechoutou a par obrnenci...nema nekdo tyhle datace...jsou tam celkem slusny coop scenare
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    GOG23:
    na slevu cekat netreba, tady se western fronts da poridit za necelych 6 eur
    http://www.kinguin.net/category/6467/company-of-heroes-2-the-western-front-armies-steam-gift/

    jinak ja jsem s 2kou spokojen, pravdou je ze tak na zadek jako jednicka to neposadi, ale i tak je to moc dobra hra
    GOG23
    GOG23 --- ---
    CARTMANETWORK23: asi tak nějak, taky mam tu verzi za rusaky a ten datadisk si koupim asi až při nějaký výraznější slevě.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    no tak jsem vcera dal asi prvni tri mise za rusaky...jako parada...zasnezena sibir...kde sem tam potkas par umrylejch skopcaku...pohoda resi to super russia sniperi...ale k memu smutku je teda zakladni hra co jsem koupil jen s ruskou kampani??? pochopil jsem dobre?? kdyz budu chtit hrat i amiky a nemce..budu muset sypat prachy ta dalsi datace???
    jinak jednicka je neprekonatelna.....miluju nemeckou misi v arnhemu,kdy strasis spojence v konigtigeru :D
    a pak kota 112 za amiky je asi nejvetsi peklo
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    Hrajete někdo COH 1 na macu?
    GOG23
    GOG23 --- ---
    u mě to samý, když si občas chci zahrát tak pouštim radši jedničku
    WOKURKA
    WOKURKA --- ---
    CARTMANETWORK23: Jo měl jsem / mám z toho stejné pocity jako ty.... Zatím to stále odkládám...
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    WOKURKA: naah ja ji nedavno koupil za full cenu natesenej jak malej a ne a ne me to chytnout :/ chjo proti jednicce je to fakt strasne chaoticky...dal sem tomu uz 4 sance a porad nic moc no..
    WOKURKA
    WOKURKA --- ---
    COH2 na Steamu ve slevě...

    Company of Heroes 2
    http://store.steampowered.com/app/231430/

    Company of Heroes 2 - The Western Front Armies
    Save 66% on Company of Heroes 2 - The Western Front Armies on Steam
    http://store.steampowered.com/sub/40569/
    WOKURKA
    WOKURKA --- ---
    Pěkný showcast z modu Europe in Ruins...
    Company of Heroes: EIRR Schmidtcast Ep.2: Nasty Nashorn!
    https://www.youtube.com/watch?v=jpfwXBRK_fo&feature=youtu.be
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    na steamu je ya 12.99 tak si to asi koupimney na to cekat :)
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    CARTMANETWORK23: Si spis pockej az bude na Steamu slevova akce, to pak bude za pakatel.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    hele prosimvas nenasel by nekdo pro me funkcni klic k tem tales of valor,abych si ho taky mohl aktivovat na steamu?je dost tezky tenhle datac sehnat,ja dohral ted ty dve kampane v oposing fronts a strasne rad bych si zahral tu kampan s tankovym esem :/
    vubec nechapu jak se mi tahle hra mohla valet doma dva roky aniz bych se na ni nepodival :)
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    Už je rezervovanej
    THEPRESIDENT
    THEPRESIDENT --- ---
    Já bych ho bral !
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    Mam kupon na 40% slevu na COH2 a započítává se dohromady se slevou 50%, která teď běží na Steamu. Hra tak dohromady stojí 300,- cca. Chcete ho někdo?
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    KUNKU: Relic servery jsou zruseny, musis to nainstalovat pres Steam. Normalne tam zadej "Add a game", tam "Activate a Product on Steam" a potom zadej kod z manualu. Mel by se ti pridat do knihovny Steamu, tam nainstaluj a hraj ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam