• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASKWolkrovka :: Klub "W10" :: Domácí kočovný klub

    PROGRAM:

    www.wolkrovka.net


    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    !!! [ OKRAJ / festivalfestival / 7.10.2011 / CR - Praha - louka u Draháňské rokle ] !!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    rozbalit záhlaví
    BASK
    BASK --- ---
    POZOR POZOR - vzpomínkový večer ku příležitosti 9 let od založení našeho (již zaniklého) klubu WOLKROVKA se bude konat dne 6.6. od 6h večer Na Slamníku. Všichni co Wolkrovku pamatujete a chcete zavzpomínat, potkat se a pobavit se doražte! Akce je veřejná a bude za pár šušlí. info o programu coming soon.
    BASK
    BASK --- ---
    KOVOUN
    KOVOUN --- ---
    čau, chtěl jsem se zeptat jestli by sme se domluvili že bychom udělali u vás koncert kámošů, opravdu chtěj, a poprosili mě, teda ještě bych k tomu něco udělal, nějakej nápad? Možná bych si tam dal jen tak jakože hromednej Jamm, fireshow, třebas bubínky a tak, kdyby byl potřeba agregát tak bych se zeptal kámošů, díky http://bandzone.cz/jestezes
    MILLY
    MILLY --- ---
    *i
    MILLY
    MILLY --- ---
    YBUKO: Tak tahle to je! 8-) :-D Vojta říkal, že už to tam není čajové, ale tak nějak komunitní....


    TIGRIS: Díky, třeba to nějak vykomunkuju tedy. ;-)
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    a v drahani anine chysta dalsi koncerty, ma to u chatky velky kouzlo, doporucuju! muzete se i na ni obracet s tipy na akusticke/ improvizatorske hudebniky (filipuv pocitacovy set byl napr konceptualne odmeren vydrzi baterie)
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    MILLY:
    ahoooj! filip porad nekde hraje, kdyz se mu prihlasis na fil_da@seznam.cz urcite ti bude rad posilat krasne pozvanky jako napr tuto



    MILLY
    MILLY --- ---
    BASK: Sakryš, nebude opakování?? :-/ Čtu to až teď.... :-D (a Asstma jsem naposled slyšela v zimě 2010 v Klubovně, sakryš..)
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    REEFER: nuch!
    REEFER
    REEFER --- ---
    TIGRIS: dobra!
    TIGRIS
    TIGRIS --- ---
    REEFER: jeee, hod i ty dalsi !
    REEFER
    REEFER --- ---
    Nasel jsem par hrozne starych fotek a z cireho sentimentu se mi zdalo dobre sem alespon jednu hodit. :)

    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    jak wolkrovsky cirkus putuje, cast zakladny se pracovne i dobrovolnicky sesel v bajkazylu na zizkove, uzivajic si alternativni a kolove kultury.
    Zitra shodou nahod bude v "bajkaci" vystupovat Kuba Cermaque s francouzskou pisnickarkou Leonore Boulanger..
    ..kdo nevite co s vecerem, prijdte si uzit obyvakove atmosfery a unetickeho piva!

    [ Léonore Boulanger + Cermaque @ Bajkazyl Žizkov / koncertconcert / 6.11.2013 / CR - Praha - Bajkazyl Žižkov ]

    (Lucie je za barem;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam