• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUESlintací galerka na téma móda ve filmu ....kostýmy....líčení....účesy....
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    ONITSUKATIGER: No právěže všimla - musela jsem si tu scénu pustit znova - nevěřila jsem svým očím! :D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    IGNIS_FATUUS: Souhlas! vsimly jste si tech Conversek v jednom zaberu na jeji boty?
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    KLA: nevim, přišlo mi to vtipný, zase změna od toho jak je ve všech historickejch filmech "moderní klasika"
    KLA
    KLA --- ---
    IGNIS_FATUUS: hudba stojí uplně za hovno. Nechápu proč měli potřebu tam všude narvat ty elektrický kytary a rockovej zpěv :/
    zbytek dobrý, žádnej bomba film to není, ale hadříky supr
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    Mě se ten film dost líbil, Sophia Coppola umí :) má to dobrou atmosféru, hudbu a převlíkací scéna na začátku stojí za vidění
    CNV
    CNV --- ---
    VORTAVOR: Nové verzi značně pomáhá i krásné autentické prostředí...
    VORTAVOR
    VORTAVOR --- ---
    CNV: děkuju, sosám, heslo vidím ....už se moc těším, takové propracované kostýmu/oblečení mě vždycky fascinuje - hodně to láká představivost a přitom když si představím tu tíhu, tak to muselo svazovat

    Kirsten Dunst v podobné roli - no uvidíme, mně jako herečka ještě nedokázala přesvědčit, abych jí věřila co hraje ....ovšem postavička na šaty je velmi pěkná :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CASSI_DELATEX: ona nema v sobe tu gracii a eleganci. spis pusobi jako namyslena holcicka
    CASSI_DELATEX
    CASSI_DELATEX --- ---
    TRAMIN: me taky ne ale hadry na film udelali pekny, ale je fakt ze se to s tou "prvorepublikovou" verzi stale srovnavat neda
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CASSI_DELATEX: nevim proc mi na to Kirsten nesedi...
    CASSI_DELATEX
    CASSI_DELATEX --- ---
    Kirsten Dunst as Marie Antoinette Kirsten Dunst as Marie Antoinette in movie by Sophia Coppela.. France gave unprecedented access to Versaille to film the movie Z nataceni:
    Vice na: http://www.flickr.com/photos/linnoinen/sets/72157594419752445/
    CASSI_DELATEX
    CASSI_DELATEX --- ---
    MA fakt super, pro dokresleni realu, reprodukce jejiho obrazu
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CNV: nádhera!

    na tom třetím obrázku, jak jdou vedle sebe a tak tak na sebe dosáhnou nataženýma rukama, si člověk uvědomí, proč ty jejich tance vypadaly tak, jak vypadaly - že víc na tělo to prostě nešlo :-)
    CNV
    CNV --- ---
    http://www.katzforums.com/showthread.php?t=585489
    (pozor, je to zaheslované, heslo je napsané pod odkazy)
    VORTAVOR
    VORTAVOR --- ---
    CNV: nádhera - smím poprosit o odkaz tam na rapid ? :)
    CNV
    CNV --- ---
    Tak jsem ten film z půlky sjela... Našla jsem ho na rapidu a jsou i anglické titulky.
    Příběh jest lehce tupý, s historií si asi nikdo hlavu moc nelámal, korunní princ je vylíčen jako totální blbeček, ale TY KOSTÝMY. Všechny dámy mají obrovské rokokové krinolíny, na tom metry látek, na hlavě peří, všude samej kanýrek, skutečná Marie Antoinetta by si bez problémů vybrala :)









    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    teda to muselo byt strasne tezky
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    CNV: ooo, hodně pěkný
    CNV
    CNV --- ---
    CNV
    CNV --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam