• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUESlintací galerka na téma móda ve filmu ....kostýmy....líčení....účesy....
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    A druhej herec, kterýho miluju je Edward Norton..
    Myslím, že ještě nebyl - The People vs. Larry Flynt, ty Flyntovy károvaný saka jsou doko:












    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    A když už Adrien Brody, tak ať!:) Strašně mě začaly brát rozhalenky na pánských košilích...
    Hollywoodland:














    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Chuchů, tak jsme včéra koukali na Kink Konga, protože jsme potřebovali vidět Jacka Blacka v roli jiné než rockerské:) A Brody jako vždycky krásnej;)









    CNV
    CNV --- ---
    SADAKO: Těch kostýmů si tam bohužel moc neužiješ, ale jinak je to fajn horor :)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    ONITSUKATIGER: To nerozporuji, porážka, ať je vykonávána jakýkoli způsobem, není nic hezkého ani příjemného.

    TALANKA: Trochu zbytečná otázka...

    K tématu - velmi se těším na tohle (pravda, kostýmy v tom očekávání hrají jen podružnou roli, ale ta černá labuť vypadá moc hezky)


    A nejstylovější rodina všech dob
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TALANKA: ne. nechci flame ani RO tak to tady radsi koncim.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    ONITSUKATIGER: a maso jíš?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SADAKO: ok, point taken. Nicmene to nemeni nic na tom, ze i pri porazce tyto zvirata trpi. Over and Out
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    ONITSUKATIGER: Eee, Bonemína se asi snaží naznačit, že elektrodami se zabíjí čistě kožešinová zvířata, což králík ani ovce nejsou. To jsou zvířata, která se porazí a pak se z nich kromě jiných věcí zpracuje i kůže a kožešina.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    BONEMINA: jo a jak si myslis ze se dostali na tvy telo? umreli v pokoji ve spanku a jsou ted v nebicku kde hopkaj s dalsima kralickama?
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ONITSUKATIGER: Jsem si 100% jistá, že jak ta ovce, kterou mám na límci, ani ten králík, ze kterého si dělám štucl, nic takového nepodstupovali.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MISERY: vis jak to delaj? po tydnech nepredstavitelnyho tyrani, jim do zadku strcej sondu a pustej do ni eletrinu....to bych na hlave fakt nosit nechtela....
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    nevíte, kde bych sehnala kabátek tohohle typu? jde mi hlavně o střih - projmutý, cca ke kolenům, ale může být i kratší(do půlky stehen třeba), a takový hezký límeček:) a nejlíp taky světlý, černá, červená ani šedá ne. dík za tipy

    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak už jsem sehnala kožešnici, která tyhle kozácký čapky umí šít juchů :D
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SADAKO: Toho jsem v pražské ZOO ještě neviděla, asi ho tam nemají....asi bude fakt vzácný :-))))))
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ahá... no pak se taky dělají umělé kožešiny žejo... :-)
    Tak tím se to ovšem značně zjednodušuje! Teď jen sehnat někoho, kdo mi to ušije... a pak ještě tu ozdobu a sokolí péra :-/
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    DALEEN: Imho vzácná celomodrá varianta sysla modrobulva.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MISERY: Jasně že se musí barvit.....jinak by mě docela zajímalo zvíře které je původcem lemu té kapucky :)
    http://www.karatrutnov.cz/detaily/496511.jpg
    MISERY
    MISERY --- ---
    A kožešina se teda normálně barví? Já s tím nemám vůbec žádnou zkušenost, ale než půjdu za kožešinářem, tak abych nebyla za uplnýho trotla :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: barvy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam