• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUESlintací galerka na téma móda ve filmu ....kostýmy....líčení....účesy....
    JUTH
    JUTH --- ---
    KOMPAS: nevim proc, ale ten vzor tech satu mi nejakym zpusobem nesedi a dost drasa nervy... Mozna ze to az moc pripomina digitalni tisk, takze mi to kazi dobovy dojem...saty jeho i jeji jako krasne udelany,ale ten vzor proste... eeeee... nejaky jiny prouzek a bylo by to super!
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    KOMPAS: Oh, hello there....
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ATEH
    ATEH --- ---
    OSW: trochu mimo mísu, ale oleják je velmi příjemná záležitost na nošení i v současnosti :-)
    OSW
    OSW --- ---
    nejlepší kostýmy ve filmu co jsem zatim videla
    Nemilosrdný střelec / Sukiyaki Western Django (2007) | Galerie | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/229980-nemilosrdny-strelec/galerie/
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Hrozně se mi líbil obleček těhotný jeannie (hair,1979), druhá zleva, kdyby to nebylo jasný:) Jen škoda, že to nemůžu najít v barvách.

    MICHNOVA
    MICHNOVA --- ---
    ELO
    ELO --- ---
    SADAKO: Viděla jsem a je to opravdová pecka :)
    Nejen Carrie Anne-Moss má dokonalé šaty, ale všechny místní paničky. Navíc je to poměrně netradičně pojatá zombie komedie :) Doporučuju :)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    http://www.csfd.cz/film/222472-fido/ - Carrie Ann Moss je vlastně Dita von Teese - já na to padesátkové retro moc nejsem, ale jí to tady celkem slušelo. A film je to skvělý, zombie jako domácí mazlíček, ja, ja, jawohl!







    plachta, kde jsou trochu líp vidět tyhle šaty
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    ANIQUE: zatim jen kinorip, počkej si ;)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    A už je to stáhnutelný v nějaký rozumný kvalitě?
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    ZEMRELA_S_LETEM: Mě se líbila kamera, neříkám, že to bylo invenční, ale na koukání dobrý...
    ZEMRELA_S_LETEM
    ZEMRELA_S_LETEM --- ---
    IGNIS_FATUUS: Kostýmy byly fajn, ale vizuálně zajímavého na tom filmu nebylo imho absolutně nic, ty boje začaly být nudné asi po prvních 20 vteřinách.

    (hlavně neudělejte tu blbost, co jsem udělala já, a neutrácejte za to peníze!)
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    Tak jsem právě dokoukala Sucker Punch - vizuelní orgie, až budete mít náladu na nenáročnej film krutej jako krůta a cool jako kůlna tak doporučuju :D


    zvlášť tenhle kostým mě nadchnul - ty boty!
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    ANIQUE: není, taky jsem v to doufala a stáhla si to..
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    EMMAS: A je to ten druhej film bez Aguilery, teda?
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Lidé dobří, stahujeme níže uvedenou Burlesque s Aguilerou, ale našla jsem na imdb ještě toto:
    Burlesque (2010) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt1586713/

    Netušíte, kde to mám dopátrat? Na titulkách.com je buď jen ta verze s A. nebo je tam odkaz na imdb automaticky špatně propojen. A vůbec mi není jasný jak to hledat:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    BERRY56: jj, muj oblibenej
    JUTH
    JUTH --- ---
    ELVOTHIEN: jooooo to je mazec ta vysivka... vsechno ti na nem muzu splnit ale takovou vysivku nedavam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam