• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUESlintací galerka na téma móda ve filmu ....kostýmy....líčení....účesy....
    Tento klub se věnuje všem filmům, ze kterých se na nás valí nejrůznější móda.
    Všechny fotky z filmů zachycující herce a herečky ve více či méně atraktivních kostýmech vítány!
    Diskuze k tématu též. Takže koukejte, co maj postavy na sobě a sem s obrázky!

    Prosím, uvádějte název filmu k fotkám.
    rozbalit záhlaví
    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    MYJKA: To je diskuze jinam, ale tak ve zkratce řekněme, že mě ten film nezaujal tak moc, jak bych čekala (mám téma Bathory fakt ráda od té doby, co jsem poprvé v devíti letech četla knihu ;) a že IMHO autor sám nevěděl, co všechno tam chce sdělit, nacpat a vyjevit, až je z toho nemastný neslaný film s opravdu DLOUHOU stopáží včetně parodie na Jméno růže :) ale vizuálno a AF v hlavní roli, to jako jó :) kdyžtak přesun do pošty, ať tady nezacláníme.
    A ať to není úplně OT, tak jeden Stardust:
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JEHNECI: Jak pretrpela? :) je to uzasny film.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Vampire diaries

    MAJKA
    MAJKA --- ---
    no to jsem zas objevila diskuzi! a neprobehl tu koukam na kostymy obzvlaste vymazleny a moc fajn film Cernobily svet. Doporucuju si na tu podivanou zajit do kina, urcite si tim den nezkazite :)









    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    tak a jelikož jsem velká fanynka Anny Friel (viz. Pushing daisies), tak jsem včera znovu přetrpěla Bathory.




    dál třeba tady: http://www.csfd.cz/film/221421-bathory/galerie/
    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    CHRONOGASTER: a přiznejme si, udělat Keiře nějaký prsa je taky challenge ;) vypadá to ale fakt divně
    CHRONOGASTER
    CHRONOGASTER --- ---
    SOFIJKA: to byl takovej sranda korzet, dobově mimo:)
    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    SOFIJKA: Mě taky ne, ale nadchla mne ta její vykukující bradavka a póza :oD
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    NICO_PSYCHE: no nevim, tady ten korzet, z kteryho se ji podivne boulily neexistujici prsa me nijak nenadchnul..
    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    Nebezpečná metoda

    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    Freud a Jung v Nebezpečné metodě

    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    Nebezpečná metod

    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    Nepezpečná metoda

    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    ELLANOR: je to moc fajn!
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    GORGLIN: tak ja predpokladam, ze ptak je taky zvire :).. prave asi nejsou, ale lebky to jsou, videla jsem detailnejsi zabery.. Nejsem biolog, jsem nadseny obdivovatel kostymu :))..
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    ELLANOR:
    Vypadají jako ptačí jsi si jistá že jsou to lebky?
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Na druhe fotce doporucuji si povsimnout zvirecich lebek, ktere maji tanecnice na hlavach..
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Dovolim si prispet divadelnimi kostymy, australska produkce Webberova Love Never Dies + ceska kostymerka Gabriela Tylesova:



    ELO
    ELO --- ---
    MADIETTA: Já teda hlavně miluju Cat Stark - ten její dokonalej zelenej kabátek mi někdo bude muset brzy ušít :)
    A Starkovic kožešinky jsou bezvadné....
    Holt HBO produkce si na výpravu potrpí :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: aaa muj oblibeny serial :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam