• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUESlintací galerka na téma móda ve filmu ....kostýmy....líčení....účesy....
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    TALANKA: no tak je to "american horror story", tak co... :D
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    MADIETTA: Nestačilo by to jednou? :oD
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    American Horror Story - Sarah Paulson jako Lana Winters





    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    Jak by jste vytvořili ptačí pero, který má v několika kusech sloužit jako plášť?
    Pohrávám si s myšlenkou vytvořit si plášť Lodra Miloriho, proty kdo koukají na pohádky.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Tak nakonec to dopadlo takhle

    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    KLAIR: pamatujes si takovy ty umelohmotny ksilty proti slunicku co se nosily v devadesatkach? Ja si jako mala s nima hrala na ruskou princeznu tak, ze jsem si ho nasadila jako celenku a fixama tam nakreslila drahokamy. Dneska bych to asi vzala zlatym sprejem a nalepila nejaky sklicka ala drahokamy aby to bylo sofistikovanejsi.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ELLANOR: http://rassvet.cz/

    KLAIR: Aha. No myslím, že šátek nebo šálka přes ramena a šperky jakékoliv jakž takž sedící (já třeba šla po jednoduchém řešení a měla perly). Jinak účes vyčesat do drdolu a v pohodě.
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Co je to za akci, ze se vsichni shani po romantickem Rusku, i na Hofale :)..
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MORGAIN: Tamaru Ivanovnu Děrevjanskaju :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KLAIR: Ty šaty (všechny na Rassvětu) jsou velikostně velmi variabilní, vešla jsem se do nich i já, takže rezervu mít budeš. Koho hraješ? (jen podle šatů to nepoznám)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Potřebuji doladit tyhle šaty s tím, že jsem výrazně silnější než daná modelka, takže mi to velmi pravděpodobně bude možná tak akorát, určitě ne velké...
    Pokud máte jakékoliv dobré nápady na účesy, doplňky, budu moc ráda.... Nebudu tam mít výstřih. Jo, a mé postavě bude 45 let...

    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    Najdi si kdo tehdy žil a zkus k němu najít obrázky u sterjdy Googla.
    Anna Pavlovna 1837

    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Nutně potřebuji poradit. Potřebuji doladit základ kostýmu na Rusko 1855. Co se sakra tehdy nosilo?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    už to tu určitě bylo tolikrát...ale já narazila konečně na hezky nafocenou celou galerii JAK SE OBLEKAJI POHADKY - http://www.fdb.cz/fotky-z-akci/?fotoakce=4&page=1#dtop a kupodivu jsem nepoznala vsechny.. nevite nekdo z jake pohadky je ta s tim perim na hlave? a pak taky ten kaftan?
    SAVEL
    SAVEL --- ---
    Ahoj, nevíte kde sehnat levně, nebo zapůjčit (na týden) pánskou figurínu (končetiny, hlava, idealne bez vlasu, nejidealneji cerna)? Dekuji!
    ELO
    ELO --- ---
    Vyvětlí mi někdo, proč mají v Hobitovi elfové tak ošklivé šperky?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    http://www.csfd.cz/film/265701-konspirator
    Pro vsechny fandy viktorianskych rukavu! Je to vsechno velky, ale co.





    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    MADIETTA: No dyť říkám - mrrrcha! :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam