• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOG23Tisk Plakatu letaku na akce - sledujte zahlavi a nastenku
    Tisk barevných plakátů a letaků offsetovým tiskem za výhodné ceny

    S technologií ruku v ruce
    Použitý papír – 115g lesklá křída

    Formát B2 - Tiskový stroj Heidelberg - Formát B1 - Tiskový stroj KBA

    Pouze osobní odběr v lokalitách Liberec, Jablonec, Turnov

    4 barevné CMYK nebo černé
    • Plakáty A2 + Plakáty A1

    Kontakt přes poštu ID GOG23 nebo ID NONA

    POZOR     Dodací lhůta je A2 - 3 dny od dodání dat A1 - 5 dní od dodání dat (nejvíc) - Pouze osobní odběr v lokalitách Liberec, Jablonec, Turnov    POZOR

    Formát dat: Tiskové pdf s nastaveným trim boxem (čistý formát) + spadávka 3mm u plakátu i u letáků
    rozbalit záhlaví
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Ahoj , nevi nekdo o nejaky levny tiskarne plakatu A1-A2 (barevny i cb)? jde mi o 1,2 max 3 kousky, chci si domu vytisknout nejakej art a nechci v tom zahucet majlant ... Praha nebo PPL
    TPA
    TPA --- ---
    RPX
    RPX --- ---
    Zdarec, nevite nahodou o nejakem barevnem digitisku v Praze na lesklou kridu, ktery je vhodny i na mensi serie a je za pokud mozno priznivejsi ceny, nez je klasika trhu? prip. nejaky tip na nekoho? dekan.
    OSIP
    OSIP --- ---
    poradite mi firmu kde tisknou digitalem na lepenku aspon na velikost B2?
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    240 CLV posterů, kde byste tiskli, prosím? za nejakou rozumnou cenu.. díky :)
    KATUSA
    KATUSA --- ---
    Ahoj, ve škole nám leží nevyužitých neoznačených 10,5 balíků (asi) křídového (hladký, lesklý...) papírů A3, gramáž odhaduju na 160-180g, ale na jednom balíku je napsáno 250 a neoznačuje to určitě počet listů - takže přesně nevím. Každopádně - je nám to úplně k ničemu - kdybyste to někdo chtěl, tak za odvoz to je na Praze 2 Španělská. Snad bych uvítala jedinou protislužbu, odvézt pár krámů do konťáku (co by se do kufru vešlo, ale nechce se mi to tahat v ruce...). Kontakt na mě: 607 955 831, do pošty nepište... Dík. K.
    BIONAUTES
    BIONAUTES --- ---
    Zdravím vás, a prosím vás, rád bych vytisknul plakát na A1 přes risograph, nic vzorného to nemusí být, ale nikde jsem neviděl že by to šlo i na A1, anebo by mi někdo nabídnul nějakou alternatívu k risographu? Kažodápádně byl bych velice rád kdyby někdo věděl o risographu který podporuje i A1.
    GOG23
    GOG23 --- ---
    ZUZU: mě by zajímala ta cenová nabídka z českýho krumlova :-)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    "Moji mili i vazeni neznami ,) poptavam levnou a kvalitni ofsetovou tiskarnu, ktera by byla schopna vytisknout designove a zaroven beneficni pexeso pro Food Not Bombs ve formatu 210 x 960 mm na 300 g kridu s povrchem lak, v nakladu 1000 ks, pripadne vyskladam i na jiny format. Nemate nekdo prijemne zname/kamarady, kteri by mi udelali dobrou cenovou nabidku a nebyl by to pro ne takovy problem jako pro jednu nejmenovanou tiskarnu v Ceskem Krumlove? Byli bychom vam zavazani..."

    ...napiste do posty id TOY_BOX
    STKI
    STKI --- ---
    VACA:
    Pokud to tiskneš na banner (plastová plachta), tak ta stojí cca stejně jako papír a dá se svařovat, tedy i v jednom kuse se můžeš dostat na nekonečný rozměr. Pokud to má být jeden kus na papír, tak obvyklá šířka role strojů je 100, 160, a pak se dělají až kolem 4 metrů, ale tam se na tebe s jedním kusem budou spíše mračit.

    Dá se vycházet z poučky že při pohledové vzdálenosti cca 20 cm máš mít 300 dpi, snesitelné je ještě 150 dpi.
    Tedy pokud máš třeba 11000 pixelů, tak 11000/150 = 73 cm (pro 20 cm). No a když na to budeš koukat z 200 cm, tak to pak může mít 730 cm atd...
    VACA
    VACA --- ---
    Možná to sem nepatří ale měl bych dotaz ohledně velkoformátovýho tisku. Jenomže toho nechci stovky kusů ale jen jeden.
    Co by jste mi doporučili na koho se případně obrátit a jaké jsou možnosti v takhle malém nákladu, zejména by mě zajímalo do jaký velikosti se dá dostat...

    Pak bych měl ještě jednu nevzdělaneckou otázku, na jakou velikost by se dalo dostat když má obrázek rozlišení cca 30000 na 11000 pixelů?

    děkuji
    GOG23
    GOG23 --- ---
    STKI: Tak jestli to chceš levněji tak se můžeme dohodnout ceny sou smluvní ;-)
    STKI
    STKI --- ---
    GOG23: A to nabízíš nebo poptáváš? Jestli nabízíš jako nějaký úžasně akční levný tisk, tak nechápu proč, protože to podle mě žádná super cena neni. Jestli poptáváš, kdo ti to za to vytiskne, tak sem s datama :-)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    Nabízím 10000 letáků A5
    barevnost 2/0 - černá + p186(červená)
    papír BO - 80g
    cena 4000
    Spěchá !! Kdo dřív příjde ten dřív mele
    IMMO
    IMMO --- ---
    ZUZU:
    Ahoj, posílám kalkulaci:
    500ks
    A2
    115gr,KřMat

    4/0 – CMYK, 4215,- - ofset

    3/0 - přímé barvy+K – 4699,- - ofset

    2/0 - přímá barva+K – 3913,- - ofset

    500ks
    A3
    115gr,KřMat

    4/0 – CMYK, 3798,- - ofset

    3/0 - přímé barvy+K – 4040,- – ofset

    2/0 - přímá barva+K – 3495,- – ofset

    Vše je s dph a dopravou po Praze zdarma.
    Pokud budeš mít nějaké doplňující otázky, tak pro urychlení: tel:604 577 768

    Hezký den
    Tomáš

    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ahoj, poptávám výrobu /praha/ plakátů.

    náklad: 500 ks od každé ze tří variant plakátu (co varianta to jiné barvy a jiný text, je to jen text a jednobarevné pozadí)
    formát A3 nebo A2
    matný papír, 100-150g (plakáty k výlepu)
    barevnost: cmyk+0 nebo přímé barvy (jsou to 3 varianty plakátů, každý z jiné kombinace dvou přímých barev) nebo barevný papír + černá (varianty plakátů by se lišily jen jinak barevným papírem, potisk by byl černý)
    ...zajímá mě jak by se jednotlivé možnosti výrovby lišily cenově (ideál jsou ty přímé barvy), a taky jak se to bude lišit v a3/a2 variantě...

    samozřejmě co nejlevněji, zn. plakáty pro divadelní představení v září
    MATHY
    MATHY --- ---
    Ahoj, poptavam tisk 1500ks plakátu A5 a 500ks A3. Jednalo by se o jednostranny plnobarevny tisk. Material plakatovy papir 135g.
    STKI
    STKI --- ---
    MEREG: Důvodem, že všichni mají Riso od 100 ks, je že Riso má startovní náklady, tj. pod 100 ks se ho nevyplatí použít.
    MEREG
    MEREG --- ---
    Zdravim. Nevite, kde bych nasel riso v Praze na A3 od mene nez nebo 100kusu? Diky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam