• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    RBLS
    RBLS --- ---
    a já zase kutila roztahováčky a budoucí korálky na ruku : http://img3.imageshack.us/my.php?image=snmek001v.jpg
    IVQ
    IVQ --- ---


    RBLS
    RBLS --- ---
    LYREL: svěř se mi do pošty jak dlouhá šňůra by to měla být. :-)

    KLA: vrtám to takou malou vrtačkou po upečení.
    KLA
    KLA --- ---
    RBLS: a čím že jsi to vrtala? :)
    LYREL
    LYREL --- ---
    RBLS: hej...já moc potřebuju něco hodně veselého do práce, nevyrobila bys mi prosím dlouhou šňůru plnou veselých korálků? akorát mám novou adresu
    BEBUNKA
    BEBUNKA --- ---
    RBLS: úúúúú... takovejch barev....Závist .)
    RBLS
    RBLS --- ---
    na přání sem ukutila duhové korálky. není to nic extra, ale roztomilé.
    http://img264.imageshack.us/my.php?image=snmek003.jpg
    RBLS
    RBLS --- ---
    PIZMA: :-) díky
    GEISHA: jj, tak trochu psycho sem, ale v jiném směru. :-D
    FEMMEFATAL: děkuju :-) ee v halucinogenech to není. Fantazie mám hafo, ale málo fima :-( :-D
    LYREL: :-) zbytek až zas příště. Nebo spíš něco nového...
    LYREL
    LYREL --- ---
    RBLS: Hustě:) Hoď sem i ten zbytek, ten je taky boží
    LYREL
    LYREL --- ---
    jsem si našla Fimo za 50,-:)
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    RBLS: nádhera, to seš fakt blázen :)) podezřívám tě, že na podporu tvoření si dávaš nějaký halucinogeny :)) nebo máš prostě hoodně fantazie :)) šikula.
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    RBLS: tyy jo dobře ty :)
    RBLS
    RBLS --- ---
    ukutila sem korálky, tak jen navlíknout :-)
    http://img23.imageshack.us/my.php?image=snmek.jpg
    KLA
    KLA --- ---
    FEMMEFATAL: precliky jsou nej :)
    LALINA: na ležení je blbý jak bylo řečeno to že se trochu sesedá a hlavně prach... ten se z toho téměř nedá dostat a vypadá to ošklivě (já mám doma kočky, takže to je akutní problém)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    LALINA: to je jasný....já se tim radši nezabývám...
    LALINA
    LALINA --- ---
    PIZMA: aha...jo tak díky...
    ale ja jsem se asi tvorby z FIMO vzdala...zrovna stitnou zlazu bych si nerada zatezovala nejakejma ftalatama..skoda...
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    LALINA: ani to moc neosychá, spíš když to máš dýl na tom plechu dřeba den dva, tak si to postupně víc a víc sedá k tomu plechu a když to vypečeš jsou tam ty dotykový plochy víc vidět...ale taky záleží jakou brvu zrovna máš, oni maj různý konzistence...třeba černý fimo se chová trochu jinak než khaki zelený :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    a jak dlouho muže ten výrobek ležet, než se upeče? podléhá to nějakým změnám, osychá to apod?
    Musím nejak pořešit pečení...nakonec jsem se zalekla toho psani na obalu, že když se to nepece podle správné teploty, tak se uvolnujou jedovatý výpary...a ja v tý plynový troubě fakt nepoznám, kolik tam je stupnu..ani na knofliku to není napsaný...
    LALINA
    LALINA --- ---
    ja jsem myslela, ze to udelam takhe: udelam celej roztahovak, potom ho preříznu napůl, potom udělám malej zářez po délce každý tý části, trochu odchlípnu od sebe, vložím drátek a zase to priklopím a spojím.

    ale pokud máte nekdo vymysleno neco sikovnejsiho, taky se necham inspirovat..
    OLIII
    OLIII --- ---
    Dík za odpovědi:-)
    A ještě jsem se chtěla zeptat na falešný roztahováky, konkrétně jak je to s tim drátkem - "zapínáním". V který fázi výroby se tam dává, jak ho tam připevnit a hlavně jak to vychytat, aby to ve výsledku jakž takž drželo zapnutý pohromadě.
    Koukala jsem po netu a aspoň na českých stránkách nepochodila...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam