• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO

    F I M O






    Polymerová hmota (u nás je k dostání pod značkou FIMO ve 48 barvách) je lehká a měkká hmota. Snadno se modeluje, nelepí, neosychá a jednotlivé barvy můžete mezi sebou míchat a vytvářet tak mnoho dalších odstínů a barev. Hotový výrobek se zapéká v troubě při 130°C po dobu 30 minut.

    FAQ FIMO - anglicky

    Možná nebezpečí spojená s používáním fima nejdete zde...
    http://tunnels.cz/index.php?clanek=21
    SARKALINA

    Co tu chceme: vaši tvorbu z fima (ti co nemají rádi roztahováky nebo naopak kýčovité dortíčky budou tolerantní), výrobky nalezené na netu, postupy, nápady, tutoriály, debatu k tématu (prosím slušně), nabídky vlastních fimo výrobků k prodeji...
    rozbalit záhlaví
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    KLA: Já myslím,že fajn,je aspon na co se dívat:)
    Děvčata potřebovala bych poradit,já jsem si konečně taky koupila fimo a chci si zkusit vytvořit nějaké pěkné naušky.Už jsem zkusila první várku, docela se mi to povedlo,zatim jen 2 páry naušnic,ale jsou moc obyčejné...Zajímalo by mě -do těch roztahováků, jak se dávají ty různé vzory ,tak to se všechno dělá na principu jako např.spirálky ,že ty si udělam zvlášt a pak je přilepím a rozválím přímo na tu naušnici,,nebo se ty roztahováky dělají i tak,že už rovnou je to se vzorem?
    ,,,já to asi píšu nesrozumitelně,ale těžko se to vysvětluje...Zkusila jsem hledat různé návody na internetu a nic moc jsem nenašla,,a když už ano,tak vzory lebek a podobně a to mně nějak nebere...Spíš by mě zajímalo něco jako např.tohle a nebo nějaké psychedelické tvary atd.Jde mi jen o to ,jestli se to dělá stejným principem jako ty spirálky,kytičky a tak podobně ,které mi jsou jasné.
    Myslím si právě ,že ne a proto potřebuju poradit jak na to,,,

    a tohle třeba taky nevím jakým správným krokem to vytvořit,jakože nakrájím proužky a pak je přilepím k sobě a rozválím?

    Omlouvám se za blbý dotaz a díky za případné rady ;)
    KLA
    KLA --- ---
    Tak jak se vám tu líbí? Přeháním to s těma obrázkkama, nebo vás to zajímá? :)
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    RBLS: supr, se sezamem by byly jeste lepsi, ale i tak jsou bozi:)
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    RBLS: ty jsou moc pekne, taky se chystam zkouset ,o)
    RBLS
    RBLS --- ---
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    RBLS: tak to s tebou musim souhlasit, taky se mi moc nelibi ,o)
    RBLS
    RBLS --- ---
    kamarádky karbanice mě poprosila o naušničky. Mě se moc nelíbí, ale hlavně že ona z nich byla unešená. :-)
    http://img256.imageshack.us/my.php?image=snmek001.jpg
    MINOU
    MINOU --- ---
    JOKERKA: jj, to metalický
    KLA
    KLA --- ---
    aletohle je super...sponka do vlasů
    KLA
    KLA --- ---
    stejně tak boloňské špagety :)

    KLA
    KLA --- ---
    ne že bych to chtěla nosit, ale...

    KLA
    KLA --- ---
    JOKERKA: aha,to jsem si nevšimla,jámyslela že jsou to normální třpytky...
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    KLA: To jsou ale nejaky specielni trpytky ktery se vypejkaj s tim jestli jsem to dobre pochopila. Zajimave.... :)
    MINOU: To je to metalicky ne? V pondeli si jdu udelat radost, kdyztak nafotim vysledek bude-li co. :)
    KLA
    KLA --- ---
    jak k tomu dodává autorkka...sushi... and a hamburger :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam