• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    motiv nicmoc,nápad supr... to musím mít :)


    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: ja vim, prave rikam ze rozptyleny blesk je na foceni tehle drobnych veci lepsi
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: to prave vubec neni s bleskem, to je svetlo v pet odpoledne, blesk nesnáším:)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: tak to fot na tom drevenym stole, imho je to v pohode podklad, ale s odrazkama, ne primej blesk ale odrazenej, az neco najdu hodim
    RBLS
    RBLS --- ---
    premiera v nové eletrické troubě: http://img139.imageshack.us/my.php?image=snmekd.jpg

    Jinak neuvěřitelnej smrad se z toho linul :-( ale to bylo tím že trouba měla premiéru a pálil se tam ten smalt bo co to tam je.
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: tak nahoď něco dobře vyfocenýho :)

    tak třeba takhle? Já prostě nemám ráda bílý pozadí...

    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: protoze tohle je taky spatne vyfoceny;)
    GAMBERRESKA
    GAMBERRESKA --- ---
    KLA: koláčky a celý citrusy jsou výborný :o) ..jinak se mi líbí ty stíny u figuríny, ale ostatní fota bych dala na bílym podkladě bez stínu..
    GAMBERRESKA
    GAMBERRESKA --- ---
    KLA: koláčky a celý citrusy jsou výborný :o) ..jinak se mi líbí ty stíny u figuríny, ale ostatní fota bych dala na bílym podkladě bez stínu..
    KLA
    KLA --- ---
    já nevím,přijemi to strašnně nudný...

    třeba tohle je na bílým se světlem shora a je to divný...
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    LIMONADA: mě se taky víc líběj fotky bez stínu, prostě aby byl vidět detail a aby to z tý fotky jednoznčaně vylezlo. fotka je to, co to prodává. kolikrát ty věci ve skutečnosti nejsou ani tak hezký. viz. třeba oblečení na netu, atd..
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: nesouhlas :) alepochopitelne jen imho... posledne jsem se to snazila delat bez stinu a byla to strasna nuda...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: hrozna skoda!!!pekny veci, ale ty fotky to hrozne shodej....to je moc malinkaty na to abys to fotila s tim silenym ostrym stinem....sama jsem touto zkusenosti taky prosla.
    bohuzel fimo jen s bleskem a odrazovym bilym papirem, tak aby bylo videt to co ches ukazat....
    takhle se to hrozne ztraci=/
    (a tohle je bez nejakejch tymurovejch komentaru, na to sem prisla mnohem driv;)
    LJUKONO
    LJUKONO --- ---
    KLA: lekorici rada nemam, to vzdycky davam vojtovi, ale ten zbytek (takovy ty barevny kousky) miluju.)
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    KLA: supr! jak výtvory, tak fotky.. koláčky nemají chybu ;)
    KLA
    KLA --- ---
    LJUKONO: ať setu líbí :)
    Musím říct želékořici pozřít nedokážu ale jakokorálky semilíbí:)
    LJUKONO
    LJUKONO --- ---
    book ;)

    KLA: ty druhy bych uplne sezrala! to vypada presne jak moje oblibeny bonbonky:)))
    KLA
    KLA --- ---
    jsem původně chtěla dát jen odkazy, ale co, budu se chlubit ve velkým :D
    Musím říct že jsem nadšená z těch fotek... kolem pátými jde doobýváku supr šikmý světlo a svítí přesně nanáš supr stolek tak jsem si řekla proč ne...myslím že to dopadlo doceladobře... Uvítám komentáře :)





















    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam