• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    KLA
    KLA --- ---
    MORGWAN: tak to se nezničej, do pusy bych to rozhodně nestrkala, ale na okrasu nevadí...
    jsem to nikdy nedělala, Gudrun říkáala že se na to vrhne :)
    MORGWAN
    MORGWAN --- ---
    KLA: je pravda, že tím zapečením, by se měly veškeré případné škodliviny zničit.

    máš fotečku?
    KLA
    KLA --- ---
    Tak jsem otestovala jeden z návodů co jsem sem hodila... udělala jsem si nástroje z fima... jehla a skalpel v pohodě, ale kleště už nikdy, vydrželo to čtrnáct dnů a hmota praskla...
    KLA
    KLA --- ---
    MORGWAN: neřekla bych... když to nebuzdeš mít v myčce nebo pod extra horkou vodou tak ne...
    MORGWAN
    MORGWAN --- ---
    KLA: a není to na té sklence zdraví škodlivé?
    KLA
    KLA --- ---
    ZUZKAOU: jo, proč by to nedrželo... vždyt to zapečeš i s tpou sklenicí... a kdyby to nestačilo tak to můžeš podmáznout TLSkem
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KLA: jako jen tak? I při mytí (v ruce)?
    KLA
    KLA --- ---
    ZUZKAOU: když budeš mít sklo dobře odmaštěný tak by to tam mohlo držet samo
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GUDRUN: to se nařežou tenoučký plátečky? A jak se to na ty skleničky dá nalepit, aby nebylo vidět lepidlo?
    LYREL
    LYREL --- ---
    hodně hustý
    KLA
    KLA --- ---


    zase slečna s jídlem... hustý
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    pěkné lžičky a za pár korun
    http://www.fler.cz/user/555
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tohle se mi libi jako napad. Mam levny IKEA a Tesco sklenicky, ze kterejch se pije jen na party u nas. Aspon by si to lidi poznali, kdyby byla kazka jina...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    LIMONADA: i tohle?

    KLA
    KLA --- ---
    GUDRUN: tohle
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KLA: co je to tycinkovy oblicej?
    Jinak, je to precizni a hrozne pracne, ale doma bych chtela mit jen ty uzavery na vino, idealne prave tyhle kocickove...
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: ještě žabí kovička se mi líbila... jinak má slečna evidentně problém s barvama, nechápu jak může někdo dávat dohromady takové kombinace... ale musím říct že přestože fakt nemám rada tyčinkový obličeje tak tahle pani je má fakt hodně dobře zmáknutý.... (ale stejně jsou furt ošklivý :D)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GUDRUN: teda tohle je ne me echt kycovity, i kdyz dobre provedeny....jediny co bych jeste zkousla jsou broze broucku a vazek, ale jinak je to na me moc
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    GUDRUN: tak ta konvice luxus!!! konečně něco co se mi vyloženě líbí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam