• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    RBLS
    RBLS --- ---
    PIKOLINO: pekla sem v plynovce a ouplně v pohodě :-) musíš dát na co nejmíň to jde a péct asik 20min.
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    PIKOLINO: mám :) totálně spáleno.... to nejde uhlídat, jako dělala sem to jednou a stačilo :)
    PIKOLINO
    PIKOLINO --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s fimem v plynové troubě?
    KLA
    KLA --- ---
    Základní milefiori technika - kytička
    Je to z rady ptáka loskutáka, takže česky a celkem slušně vysvětlno...

    http://loskutak.nova.cz/clanek/hobby/polymerove-modelovaci-hmoty.html

    Jediný co nechápu je že slečna pracuje s fimo soft a přesto dokáže váleček v klidu rozříznout když ho má na stojáka :/
    KLA
    KLA --- ---
    TALANKA: kuju :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    KLA: No vida, jak ti to jde :o)
    KLA
    KLA --- ---
    A mám jí doma :)
    Zatím jsem přečetla pár stránek, ale vypadá to krásně :)

    http://www.neoluxor.cz/knihy/popularne-naucna/hobby/sperky-m-dni-a-bytove-doplnky-z-polymerove-hmoty-d3t111286

    KLA
    KLA --- ---
    Tak jsem tu zas :)

    Po domluvě s distributory jsem trochu zvedla ceny, ale doufám že jsou pořád snesitelné :)
    Takže moje věci si buď můžete koupit na fleru , tady přes poštu , nebo ve vektorshopu :)

    Vektorshop
    Legerova 10, Praha 2


    Velká vlna z Kanagawy
    Přívěsek s motivem vlny od japonského umělce Hokusaie. (5,5cm x 3,5cm)
    Je tvořen destičkou z bílého, leštěného fima a motiv je zakryt vrstvou tekutého fima, které ho chrání a dodává mu hladký, lesklý povrch.
    64,-


    Kosatcové zahrady Horikiri
    Přívěsek s motivem kosatců od japonského umělce Hiroshige. (3cm x 5cm)
    Je tvořen destičkou z bílého, leštěného fima a motiv je zakryt vrstvou tekutého fima, které ho chrání a dodává mu hladký, lesklý povrch.
    64,-


    Banány a grep
    Přívěsek s motivem banánů a grepu od Roye Lichtensteina. (5cm x 3,5cm)
    Je tvořen destičkou z černého, leštěného fima a motiv je zakryt vrstvou tekutého fima, které ho chrání a dodává mu hladký, lesklý povrch.
    Přívěsek je zavěšen na dlouhém červeném lanku (70cm) se stříbrným zapínáním na konci.
    64,-


    Oféliin sen
    Přívěsek s Ofélií od Victorie Frances. (4cm x 6cm)
    Je tvořen destičkou z černého, leštěného fima a motiv je zakryt vrstvou tekutého fima, které ho chrání a dodává mu hladký, lesklý povrch.
    !!!Pouze jeden kus!!!
    64,-


    Elvis
    Přívěsek s fotografií Elvise. (3cm x 4cm)
    Je tvořen destičkou z černého, leštěného fima a motiv je zakryt vrstvou tekutého fima, které ho chrání a dodává mu hladký, lesklý povrch.
    Přívěsek je zavěšen na stříbrném lanku (45cm) se stříbrným zapínáním na konci.
    !!!Pouze jeden kus!!!
    64,-


    Marlon Brando
    Přívěsek s fotografií Marlona Brando. (3cm x 4cm)
    Je tvořen destičkou z černého, leštěného fima a motiv je zakryt vrstvou tekutého fima, které ho chrání a dodává mu hladký, lesklý povrch.
    Přívěsek je zavěšen na stříbrném lanku (45cm) se stříbrným zapínáním na konci.
    !!!Pouze jeden kus!!!
    64,-


    Kotva
    Přívěsek s motivem kotvy. (5cm x 3,5cm)
    Je tvořen destičkou z černého, leštěného fima a motiv je zakryt vrstvou tekutého fima, které ho chrání a dodává mu hladký, lesklý povrch.
    Přívěsek je zavěšen na motané šňůře z černého sametu a bílých a šedých bavlnek(60cm) se stříbrným zapínáním na konci.
    !!!Pouze jeden kus!!!
    64,-


    Smrtihlav
    Přívěsek se smrtihlavem. (10cm x cca 6cm)
    Je tvořen destičkou z černého, leštěného fima a motiv je zakryt vrstvou tekutého fima, které ho chrání a dodává mu hladký, lesklý povrch.
    64,-

    a taky jsem konečně udělala něco co bych i nosila :D



    Neonky
    Náhrdelník s deseti fimo korálky na kožené šňůrce.
    Každý korálek má 1,5 cm a je tvořen šedým podkladem s modrými a červenými neonovými tečkami.
    120,-

    (snad se vám budou líbit a těch nudných plků si nevšímejte, jsem nepřišla na to jak jinak vysvětlit z čeho to je udělaný, než to ke každýmu napsat :D)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    JOKERKA: jj, presne to jsem delala - prenos kopirovaneho obrazku na lino, ale nebyl to toluen, byla to nejaka jina vec, jeste agresivnejsi, nakej chlornan nebo co....ale fungovalo to=)
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    KLA: na chvili jsem si myslela, ze to je omotany sklo! Mozna ze to byl ale ucel fotit to na mimikry ubruse...

    Jinak s tim sklem me napada, kombinoval jste to ekd? myslim vypejkat nejaky skleneny kusy s kombinaci s fimem. Sklenisky nepocitam mam na mysli korale nebo brouseny "drahokamy" ze skla.
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    PEGGUSHKA
    PEGGUSHKA --- ---
    KLA: ty jídla jsou parádní:) bych to i snědla:)
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    Tak to bych si teda nelajsla... trochu se to přepálí a máš plnou mikrovlnku svinstva...
    vůbec jsem ráda že nemusím dělat fimo ve stejný troubě jako jídlo...

    TOM: jestli to řešíš proto že nemáš troubu tak doporučuju remosku... tad v kllubech, nebo třeba na aukru... nová se dá sehnat kolem tisícovky, stará (což uplně stačí, pokud má funkční topidlo) kolem 200,-
    Rozhodně se to vyplatí víc než riskovat že pak budeš mít otrávené jídlo :)
    TOM
    TOM --- ---
    PIZMA: my vlastně máme v kůlně jednu asi 10 let starou takže to kvůli výparům vyzkouším v ní
    za zkoušku nic nedám (skoro .))
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    TOM: jednou sem fimo v nějaký lepší mikrovlnce dělala a bez problému :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam