• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    kdyby někdo chtěl zkusit něco jiného (a levného´) tak tady je tuto na výrobu "studeného porcelánu"
    http://fc08.deviantart.com/fs42/f/2009/133/3/b/tutorial_how_to_make_clay_by_beatus_vir.jpg
    KLA
    KLA --- ---
    GUDRUN: mám to nařízený od cvokaře :) Navrhoval origami, ale nejsem zrovna přesná a po půl hodině jsem měla chuť podpálit všechen ten papír ideálně i s barákem :DDD
    ROSADKO: díky :)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KLA: náramek super, dobrej nápad :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KLA: jedes jak drak... naramek vtipnej
    KLA
    KLA --- ---
    dvě malé novinky...

    K dostání tady skrz poštu...
    Na fleru Orres-champy
    ve vektor shopu

    Chlupáčci
    Náramek s fimo korálky. Stříbrný řetízek má 21cm (ale může být libovolně dlouhý, stačí říct). Korálků je třicet devět ve žluté, světle a tmavě fialové. Zároveň mají tři různé textury - hladké, ďubkované a s hrotíky.
    120,-


    Modro-zlatý egypt
    Náhrdelník tvořený šedou sametovou šňůrkou se sedmi ručně vyrobenými fimo korálky v modré barvě se zlatými hieroglyfy a znakem vedžat ve středu, zakončený skleněným prvkem a doplněný zlatými korálky.
    ceková délka: cca 60cm
    skleněný segment: 3,5cm x 2cm
    fimo korálky: 3cm x 3cm
    120,-
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    polymerové origami

    KLA
    KLA --- ---
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    BLUE_BERRY: já peču na 140 20 minut a super :)
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    RBLS: kujuu:))
    RBLS
    RBLS --- ---
    BLUE_BERRY: na obalu je návod. Jinak peču v elektrický na 100 stupňu asik 20-25min
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    tak kdybyste nekdo vedel,kolik to stojí a nějakej odkaz popřípadě, budu ráda..díky
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    RBLS: tak bylo by to ruzne...do tech deviti mm.No koupim,zkusim a uvidim..a prosim te,v cem se to muze tvrdit?
    KLA
    KLA --- ---
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    RBLS: moc hezké
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    BLUE_BERRY: no, sama jsem sice kus fimem roztahovala, ale primo na roztahovani moc nedoporucuju, neni to uplne zdravotne koser, hojilo se mi to o dost dele nez ucho roztahnute kovem a akrylem. jen ne ozdobu jsou ok
    RBLS
    RBLS --- ---
    BLUE_BERRY: záleží jak veliké roztahováčky budeš dělat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam