• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    HASHKA
    HASHKA --- ---
    LIMONADA: praveze nie hlinikova, ono sa to da urobit normalne z fima, ale neviem ako, aby tam ostal priechodny otvor na gumicku
    LYREL
    LYREL --- ---
    HASHKA: co magnety?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    HASHKA: ohnuta hlinikova?mozna se to tak rovnou prodava, zkus instalatersky potreby/zelezarstvi....
    HASHKA
    HASHKA --- ---
    LIMONADA: ano, to je trubicka z fima, na nu je aplikovane uz fimo so vzorom. mna zaujima, ako sa urobi ta zakladna trubicka. oblepit to uz nie je problem
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    HASHKA: ale ted koukam na tu fotku poradne, a mam pocit, ze je to fimo namodelovany na nejaky trubicce, je tam nahoe videt odchlipnutej kousek
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    HASHKA: nedelala jsem tak dlouhou trubicku, ale jit by to imho melo.....
    diru jsem delala dratem, ale normalne sem to ohybala s nim a nechala ho tam, vytahla ho az po peceni. musis tu diru udelat dost velkou, jeste pred ohnutim, aby se to tam nezapeklo.
    HASHKA
    HASHKA --- ---
    velmi sa mi zapacil takyto naramok. motiv si viem urobit, ale ten tvar neviem. prvy napad bol - vyvalat zizalu s drotom vnutri, drot vytiahnut a zizalu zohnut do kruhu a nakrajat na dve alebo tri casti. ale bojim sa, ze tym ohnutim sa dierka vnutri zdeformuje a po upeceni nou uz nic neprepcham. ma niekto k dispozicii navod?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    zaujalo, zajimave oziveni

    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Něco od Ještěrky, strašně se mi líbí ti smajlíci (http://allexejskripta.bloguje.cz)



    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: t je zas do jiné diskuze :D
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: jako jooo, je s tim prdel, zvlast kdyz to mas hodne roztaveny a kapne ti to na ruku=D
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: škkoda, ta věc se mi děsně líbila :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: no tavna pistole neni vec neni na prilis drobnou praci imho,je to dost "necisty" (ve smyslu cancourku a rozpalavani vsude kolem)
    a co se tyce vydrze, tak je to taky ruznorode, podle podkladoveho materialu...a podle patron. nektery drzej lepe, nektery hur
    KLA
    KLA --- ---
    LYREL: dík za tip...

    a nevíte někdo jak s tavnou pistolí? se mi ta věc děsně líbí :D
    LYREL
    LYREL --- ---
    KLA: lepidlo UHU na kov a sklo
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    ANEZAK397: To jsem zkoušela, ale holčina, která dělá moc pěkný a na kterou jsem dostala typ mi vůbec neodpověděla na mejla :O/
    ELS
    ELS --- ---
    KLA: Mmmmm, mňam :)
    KLA
    KLA --- ---


    KLA
    KLA --- ---
    Čím lepíte? Třeba komponenty? Vteřinový lepidlo je mi děsně protivný :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam