• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KLA: a kde je kupuješ? (jako ty rukavice), taky jsem přemejšlela, že si jich pořídím nějaký větší balení...potřebovala bych takový ty jako má moje zubařka :D
    KLA
    KLA --- ---
    MIKINKA: jak na co... pokud chci větší hladkou plochu tak rukavice rozhodně, stejně tak když chci kulatý korálky, protože to prostě bez otisků nejde udělat. Na malý piplačky se to zase v rukavicích špatně dělá...
    Bohužel se nedají omývat, takže se toho docela dost vyplácá
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ha...nejaka chybka na serveru asi...dik ;)
    hele pouzivate na modelovani nejaky rukavice (myslim jako lekarsky) nebo tak?
    Na fotce to neni videt, ale ta zluta je trosku zaspinena i presto ze jsem si pred tim vydrhla ruce jak nikdy :D
    KLA
    KLA --- ---
    MIKINKA: nezmizelo, je to tu... a pěkný :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak prvni pokud nepodl uplne katastrofalne.. sic ten motiv nic moc, jakoze na zkousku ;)
    ale peceni super...ten hrnec ma zabudovanou i minutku, takze 30 minut 120 stupnu...
    stihla jsem na to i zapomenout :D automaticky vypinani fakt bodlo ;)

    no dopadlo to... asi tak
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ANEZAK397: fakt? ja i drobotinu pekla 25 a dobry....

    MIKINKA: jak rika kla, neudrzi stejnou teplotu, a halvne ne tak nizkou.

    MIKINKA: pokud to ma nastavitelnou teplotu tak v pohode. proste 110/120 stupnu aby to melo.
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    Hlavne malinke koralky nepecte moc dlouho, rozhodne max. 10 minut. I tak se mi je jednou podarilo spalit.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KLA: neni spatnej napad :D dulezite to upozorneni, jak se znam s necim ybch se piplama 3 hodiny a pak to dala na test upect :D ...nadavala bych jak spacek :D
    KLA
    KLA --- ---
    MIKINKA: ten by měl být dobrý... hlavně si nejdřív vyzkoušej něco malého :D
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KLA: mm, v tom pecicim hrnci uz nepripravuju, babicka ho vyradila z provozu, pac si koupila novej a ja zjistila, ze je maso apod z nej pak desne vysusene (a jsem lina ho predvarovat), takze jsem ho prakticky vyradila z provozu taky ;) zkusim to v nem, alespon by nejak poslouzil ;)
    KLA
    KLA --- ---
    MIKINKA: tady je na to návod, ale stejně... pokud jen trochu můžeš pořiď si něco v čem nepřipravuješ jídlo
    [ KLA @ FIMO ]
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KLA: .. jsem byla natesena.. ale mam doma takovej pecici hrnec, ten je elektrickej a mel by udrzet stejnou teplotu.. je az do 250 stupnu, tak to by mozna slo?! a je i prihlednej, tak na to bude krasne videt ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KLA: remosku?! a co mikrovlnka? jaaaj...mam pocit, ze kamoska to loni v plynovce normal pekla...
    KLA
    KLA --- ---
    MIKINKA: nejde... neudržíš stejnou teplotu
    kup si remosku ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    LIMONADA: jako v plynovy troube to nejde? Ja si pro fimu jedu dnes, pres vikend jsem chtela kutit, ale mame plynovku...
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    _MIKI_: jak ti ta prvni varka v troube nevysla? jestlis ji spalil, tak si dej priste bacha, neni to sranda, kdyz tu hmotu prepalis, uvolnujou se z ni docela nebezpecny latky....
    KLA
    KLA --- ---
    _MIKI_: vždyť nikdo nekřičí :)
    pochlub se pak výsledky ;)
    _MIKI_
    _MIKI_ --- ---
    Dobre, dobre dobre!Tak na me hned nekricte;o) Ac nerad to teda zkusim...kazdop dekuji uctive za rady a porady!:)
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    _MIKI_: nebo to proste naolejovat :D Vareni je k prdu, rozhodne troubu.
    KLA
    KLA --- ---
    _MIKI_: fakt jak říká limonáda... my tu matnost tuhle někde řešily a došly jsme k tomu že to nejspíš bude chlorem... Můžeš zkusit test se skleněným hrncem a destilovanou vodou, ale stejně to není ono...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam