• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    DAJUSE: tak kdyby se ti chtělo zase patlat, tak se na falešný hlásim :o)

    Patlá. A fakt krásný.
    NEAX
    NEAX --- ---
    DAJUSE: myslím, že pokud chceš opravdu dobrou vrtačku tak se vyplatí investovat do dremela (http://www.dremeleurope.com/cz/cs/start/index.html). Dá se k ní dokoupit i spoustu speciálních nástavců.
    DAJUSE
    DAJUSE --- ---
    LINKOS: Pro začátek si kup fimo :-) ono je tohle opravdu dosti nenáročná technika...zvláště pro roztahováky... To chce konkrétnejší dotazy :-)
    DAJUSE
    DAJUSE --- ---
    TALANKA: Já byla dost dlouho mimo tvoření, jen sem tam něco...taď už jsem celkem v klidu, přestěhovaná se synem a tak...takže začínám znova...a ano, měla jsem v tom bordel, málo času a prostoru bylo...se teď snažím dát si to do kupy, dělat resty a tak...A fejků bylo tolik, že pak jsem už ani objednávky na ně nepřijímala...Omlouvám se... Co Ještěrajzna vůbewc, patlá pořád? :-)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    DAJUSE: čOVEČE, TOOBĚ JSE KDYSI NA RADU ještěrky psala vzakz že bych chtěla udělat falešné roztahováky a dodneška bez odpovědi :o( :o)
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    HAND MADE SPERKY - opet nekolik novinek + starší věci
    prevazne z FIMA, ale jsou tam i koralkove.....

    http://psychee.rajce.idnes.cz/nausnice

    pokud mate o nejake zajem, tak posta. taktez vyrabim sperky na prani a na miru vasim predstavam. predani v Praze nebo poslu postou.



    LINKOS
    LINKOS --- ---
    sem přemejšlel, že bych si ve volným čase udělal nějaký roztahováky, případně skusil nějaký další věcičky. Nemáte nějaký rady pro začátek, co všechno ste si ze začátku kupovali, případně z jakýho shopu...?
    DAJUSE
    DAJUSE --- ---
    děkuji, děkuji :-)

    Já měla takovou malou, ani žádná značka to nebyla, koupila jsem jí v OBI v akci kdysi na fimo fake roztahováky a to zvládala bravůrně, pryskyřici už hůř, asi výkon, nevím...
    Chtěla bych trochu větší s hafec nástavcema a tak. Představu nemám, ráda si nechám poradit a poslechnu si nějaký tip :-)
    Velikou mám od tatínka stavaře taky, ale je moc obr a těžká, takže chápu. Na malé věci na prd :-(
    KLA
    KLA --- ---
    DAJUSE: tvůj blog mám moc ráda, skvělý práce, velká diverzita...

    Já si pořídila špatnou. Je moc velká, těžká... sice provrtá naprosto všechno, ale už na broušení je dost silná a nějaký drobnosti se s ní dělat nedaj vůbec :(
    Cos měla ty? A o čem uvažuješ?
    DAJUSE
    DAJUSE --- ---
    Odešla mi mini vrtačka...jakou kdo používáte? Hledám nějakou inspiraci, co si pořídit lepšího, než co jsem měla za šmejd.
    Měla by provrtat fimo, křišťálovou pryskyřici, umělou hmotu, dřevo a plech...

    Stránky s mou tvorbou http://dajusejewels.blogspot.com/
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    nikoli moje vyroba (ID PIZMA), ale nechci aby mi lezely doma - roztahovaky uz nenosim, velikost cca 6mm, par za 60,-


    vsechny fotky
    KLA
    KLA --- ---
    ROSADKO: přesně .)

    teď jsem se trochu nudila v uměleckoprůmyslovým muzeu a prohlížela si pár šperkových knížek a časopisů o špercích a našla jsem něco co prostě musím udělat... myslím že cartierovi to vadit nebude :D
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KLA: oooo, bomba :) přitom hrozně snadný na výrobu - dva blendový hadi, nakrájet, zapíchat ty žbrdlíky, prodírkovat a je to :)
    RBLS
    RBLS --- ---
    KLA: ty kráso :-)
    KLA
    KLA --- ---
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    RBLS: aha, já na to jen rychle koukla v práci a spíš zaznamenala tu zelenou hlavu. Je to šnek, omlouvám se :o)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    RBLS: je to jasnej šnek
    KLA
    KLA --- ---
    RBLS: takový mám teď v plánu dělat taky, akorát že z tenčích koleček
    RBLS
    RBLS --- ---
    RBLS
    RBLS --- ---
    TALANKA: děkuji... má to být šnek. :-( :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam