• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    TERBOOK
    TERBOOK --- ---
    NEAX: no a vy jste to zjistili metodou pokus - omyl anebo jste hledali nejaky navody na internetu? ja jich par nasla, ale spoustu veci teda porad nechapu, jak to moh vubec nekdo zvladnout :)
    NEAX
    NEAX --- ---
    holky to je právě na fimu to zábavný, že to hned nejde, že se to musí postupně zkoušet, nový techniky a tak (a že těch technik je!) ... takže zkoušejte a nevzdávejte to! :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAJKA: jsem se zasmala :-))) taky mam stejny problem, clovek neco vidi, rekne si, cha! brnkacka, a pak mu vyjde takova zpotvorenina, ze by to nejradeji zahodil a nehlasil se k tomu :-D
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    ukaz pak ;]

    no zkouset budu... hrozne rada bych delala sperky co vidam obcas na fleru.. vypada to tak jednoduse ;]]
    KLA
    KLA --- ---
    já dneska zkoušela poprvén modelovat něco většího a docela horor. Udělala jsem jednoduchý drátovaný stromeček a obalovala větve... je to děsně robustní, uvidíme co s tím udělá barva... příště to bude lepší

    MAJKA: zkoušej, časem se to zlepší :D
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    ahoj. tak zacinam s fimem, zrovna jdu palit prvni varku a vypada to desive ;]

    jak se vam dari udrzet tvar treba kruhoveho privesku, aby to nevypadalo jak z chraneny dilny? ;]

    a ukazte nejake vase vytvory ;]
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    LIMONADA: Copak jsem řekla, že to udělala Kla? Jen jsme napsala, že se mi to líbí. To se nemůže? :o) :op
    MISERY
    MISERY --- ---
    LIMONADA: hmmm, to asi jo, ona ta hmota není uplně nejměkčí...
    KLA
    KLA --- ---
    to je moc tenký
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    A nestačila by vypsaná propiska?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    MISERY: imho cin je na jakykoli presny nastroje moc mekkej....
    MISERY
    MISERY --- ---
    IMHO se dá dobře odlejt z cínu.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: clay shapers....nekde to dooznacuje metal ball
    treba tady http://www.garieinternational.com.sg/clay/shop/tools.htm
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: to není špatnej nápad... protože co jsem se ptala ve výtvarných potřebách tak nemají...

    btw jak bys to teda pojmenovala?
    KLA
    KLA --- ---
    kytky nemusí být jen mrňavé ;)



    15 cm velká a za pouhých sedm stovek :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: jo, tak sem si to predstavovala....a netusim kde by to mohli mit. spis tipuju ze u nas nikde.

    v ty sade jak sem poslala se to mozna da slozit - v pripade ze jsou ty kulicky sroubovaci do nastavce

    taky by se to mozna (ta vetsi moznost) dala vyrobit z piercingu - na druhej konec bys udelala rukojet z fima...a par velikosti kulicek taky existuje
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: už jsem našla obrázek

    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: rytko? jako rytko na co?k jakemu ucelu to chces? ja asi tusim
    prijde mi ze je to v tomhle


    jako dobry by mozna byly i modelovaci nastroje (zubarsky - ale tyhle jsou na modelovani)


    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: mimochodem snažím se sehnat nástroj, který se ale blbě shání když nevím jak se jmenuje, ty bys mohla poradit...

    Je to jako rýtko, ale na konci má kuličku... líp popsat neumím... nevíš co to je?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GIMEL: no samozrejme ze nejakou spachtlickou ci jehlou s tupym hrotem, na takhle maly veci jsou prsty jak mamut
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam