• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    ahoj, pls čím slepit fimo? jak jsem zjistila silikonem ne, je moc olejovitý..
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    SVETLO: jasne ,)
    fler www.fler.cz/psychee
    ale vic veci mam nafocenych tady http://psychee.rajce.idnes.cz/nausnice/ (taky je to tam samozrejme levnejsi ,)
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    Psychee: a muzu nekde videt tvoji praci? Zajima me! :))
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    SVETLO: ja jsem ted rada ze stiham obcas vyrobit poptavku co prijde (diplomka je zlo), a novych napadu mam docela dost uz na seznamu, takze tenhle se radi do fronty ,)
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    Behem jednoho dne to bylo hotovy :) nevymlouvej se! :)))
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    SVETLO:
    KLA: moc pekna metoda! skoda ze je tak malo casu ,)
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    Jasně že nevadí :) a dík :)
    KLA
    KLA --- ---
    SVETLO: to je velmi krásné!

    děkuji za název metody a pokud nevadí tak jí sem hodím
    tutorial casablanca bead

    http://www.desiredcreations.com/howTo_CACasablancaBead.htm
    KLA
    KLA --- ---
    takže když se to shrne...

    Fimo soft se dá opravit tím že se nechá alespoň dva měsíce v klidu, nebo že se do něj přimíchá nějaké starší, nebo že se projede opakovaně mezi listy papíru strojkem na nudle, nebo se přidá solamyl...
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    PSYCHEE: super, díky za info
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    PSYCHEE: jojo, altamira
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    NATHAELEN: uv fimo jsem uz dlouho nevidela, ale zato jsem videla uv Cernit minulej tejden, v tech vytvarnych potrebach co jsou kousek od Perstyna (nemyslim Zlatou lod, kousek jsou jeste jedny, ale nevim jak se jmenujou - mozna Altamira, ale ruku do ohne za to nedam)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Zajímavý info ohledně toho novýho složení fima je v týhle diskuzi, kdo umíte aspoň trochu anglicky:

    http://www.flickr.com/groups/fimoadictas/discuss/72157623131570229/
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    ja kupuju na eBay u star_craft_uk, kupuju minimalne 8 barev, vyplati se to. Ale ziju v UK, pro vas je asi lepsi kupovat v ceskejch obchodech :)
    KLA
    KLA --- ---
    dát se to tam samozřejmě dá, ale nevím co... sama nakupuju tam kde mám po ruce a moc to neřeším
    MISERY
    MISERY --- ---
    Nedalo by se dát na nástěnku nějaké reference obchodů, kde je dobré nakupovat, případně kde mají velký výběr a kde se výhodně nakupuje. Včera jsem konečně byla na jednom kurzu a moc se mi to líbilo (později sem hodím fotky mých výrobků, až je o víkendu nalakuju a vyfotím). Teď by mne zajímalo, kde se dají ty věci nakoupit, klidně i ze zahraničí.
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    Nuda? Mne se to líbí dost :)
    KLA
    KLA --- ---
    SVETLO: to mi přijde jako docela nuda a teda ne že by s tím neměl práci, ale za skoro 3 litry?
    NATHAELEN: svític jednu dbu nebylo, teď zase je... Určitě bílá, nevím jak ostatní barvy

    A přišla jsem na docela dobrej způsob jak opravit tekutost soft... solamyl, ale nesmí se to přehnat a musí se to tam dávat po troškách aby nevznikly žmolky
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    LIMONADA: Bylo i UV fimo, řešilo se tu tak před rokem, že ho asi přestali dělat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam