• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    CERTICA
    CERTICA --- ---
    SLAVAJZ: skusala si pridat vodu a hnietit?
    SLAVAJZ
    SLAVAJZ --- ---
    Našel jsem doma hodně staré fimo, které se při zpracování neskutečně drolí a nejde z něj nic udělat. Nevěděl by někdo jak ho "oživit" a nebo je to prostě na vyhození?
    MISERY
    MISERY --- ---
    Já jsem dneska dělala s těma soft na kurzu a je to fakt příšerný, to jenom teče pod rukama...ale kousky se povedly, už to musim nafotit všechno, ale zejtra mi příjde novej foťák, tak už se fakt do toho dám!!! :)
    KLA
    KLA --- ---
    furt to samý
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Tak co to složení fima, už to dali dokupy, aby se to tolik nematlalo, víte někdo?
    AKKASHA
    AKKASHA --- ---
    Ahojky, měl by někdo zájem a čas? Chtěla bych udělat roztahováky od nejmenších po velký, další info v poště :)
    RBLS
    RBLS --- ---
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    MISERY: koupis si pryskyrici, namichas si podle navdu pomer, nechas to chvilku odstat, aby to nebylo tak tekuty, az to bude mit konzistenci medu, tak to nalejes - nejlepe na uplne rovnou plochu - a nechas ztvrdnout. nekdy se vytvori bublinka, tak ji jehlou opatrne zazenes na okraj. ja to jeste zakrejvam, aby mi na to nenapadal prach, kdyz to tvrdne. bacha, rozdelavej to v kelimku, kterej pak rovnou vyhodis, ne v normlanim hrnicku nebo v necem, co si chces nechat :o)) a jinak viz pan Google :o) jo a taky mej pripraveno hodne veci na zaliti, protoze ze zacatku si toho vzdycky clovek udela vic, nez potrebuje, coz je skoda, aby se to pak vyhodilo.
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    MISERY: hod si do googlu "kristalova pryskyrice", vyjede ti toho hromada ,)
    MISERY
    MISERY --- ---
    jak se to dělá s tou pryskyřicí?
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    to je pryskyrice
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    RBLS: hele to to jenom lakujes, nebo na to davas vrstvu pryskyrice?
    RBLS
    RBLS --- ---
    PSYCHEE: taky by mě tohle zajímalo. Než se do něčeho pouštět a něco zkazit tak aspoň něco o tom vědět :-)

    JinaK něco málo z víkendového patláníčka: http://img694.imageshack.us/img694/3614/snmek087.jpg

    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    nemravka.cz ma spoustu novinek a uz prodava i Fimo, za 48,- tusim ,)

    tak jsem se rozhodla neco si objednat....pokud by se chtel nekdo prazsky pridat a podelit o postovne, napiste mi do posty.

    jak to tak prochazim, mam par dotazu ohledne nekterych veci:

    1) pracoval nekdo s timhle? http://www.nemravka.cz/eshop/detail/pomucky/transferove-papiry/sada-transferovych-papiru-na-fotky.html
    chapu to dobre, ze na tech papirech vytisknu obrazek, pak ho prilozim k desticce z Fima, navlhcim, necham pusobit, pak papir odstranim a obrazek zustane na desticce?


    2) mate nekdo zkusenosti s prenasenim obrazku vytisklych na tiskarne pomoci fimo gelu? prenasi se to na syrove, nebo upecene fimo?

    taky jsem se docetla, ze zalezi na papiru, na kterem je obrazek vytisteny, a na tiskarne samotne, ale uz jsem nikde nenasla, jaky typ papiru a tiskarny je nejvhodnejsi...

    zajima me, jeslti to nekdo tady zkousel, a jak byl s vysledkem spokojeny ,)
    _ALA_
    _ALA_ --- ---
    _ALA_
    _ALA_ --- ---
    _ALA_
    _ALA_ --- ---
    _ALA_
    _ALA_ --- ---
    _ALA_
    _ALA_ --- ---
    sorry za velikost :-)
    _ALA_
    _ALA_ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam