• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    holky, jakej pouzivate lak na Fimo? mam nejakej od darwi, jmenuje se Vernis, ale nejsem s nim spokojena, myslela jsem, ze neco vydrzi, kdyz je specialne na Fimo, a ted na Trade show mi nejaky nausnice zmokly a ten lak uz neni pruhlednej a loupe se (zmokly teda hodne). chtela bych neco s vodeodolnymi vlastnostmi....jako ony kdyz se ty nausnice bezne nosi, tak kdyz clovek zmokne, tak ty nausnice nikdy nezmoknou tolik, aby se stalo to, co ted na Trade show, ale stejne, chci aby to neco vydrzelo ,)

    za jakykoliv tip budu vdecna!
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    SHONA: jedine ze si to zmeris teplomerem (ale nevim jakym;), ale imho stara remoska vyviji teplotu kolem 200stupnu, mam ji doma...
    SHONA
    SHONA --- ---
    jaké máte zkušenosti s pečením FIMA v remosce? Tady v diskuzi (někdy z lonského roku)jsem našla jen o nové rem. s nastavitelnou teplotou. Nějaké nové poznatky? Mám jen starou..dík.
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    holky, prosím, neudělaly byste mi některá nějaké pěkné naušničky? černé - asi půlpodkovy, kroužky ne spirálky. nebo klidně jiné barvičky co máte. smaozřejmě za odměnu finanční či nějakou kosmetiku můžu dát. mám uši hnusný, stahuuju z dvacítek ale furt to mám ošklivý, takže průměr tak 8-10mm (tlouštka) ... díky moc. kdyžtak do pošty. Klidně mi to mužete pak nafotit já to schválím a mužete poslat poštou :))
    KLA
    KLA --- ---
    SVETLO: not found... ja to chci videt...
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    SVETLO: roztomilé, super :)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    TYNAKACENKA: knoflíky jsem dělala pro mámu mojí kamarádky k zimnímu kabátu a zatim pořád drží!!! (2 sezóny)
    RBLS
    RBLS --- ---
    PSYCHEE: některý kousky jsou zalitý pryskyřicí.
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    RBLS: moc pekny vzory! jakou delas povrchovou upravu? je to lak, nebo pryskyrice?
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    ukousávám se nudou, ráda patlám hmotu, dělala jsem keramiku ale nemám kde vypalovat... chtěla bych si začíít hrát s fimem, prosím radu zkušených, jak teda začít, co do základu potřebuju, co si třeba přečíst.. prostě pro ten začátek. Předem děkuju
    RBLS
    RBLS --- ---
    vykutila sem nějaké přívěsky: http://img837.imageshack.us/img837/6151/snmek482.jpg
    Kdo chcete sledovat mojí tvorbu, mám to všechno na FB ve skupině RBLS diy tuning
    TYNAKACENKA
    TYNAKACENKA --- ---
    Jakou mají životnost knoflíky z Fima? Zatím je dělám jenom pro panenky, ale dcera by je chtěla taky a já nevím, jak je to potom s praním. Děkuju
    SUPERMAN
    SUPERMAN --- ---
    PIZMA: Mam elektrickou a asi horkovzdusnou hadam :) a delal sem podle navodu presne 30min na 110°C a pohodicka :) akorat jsem teda zadny koureni nepozoroval. Dekuji Vam NEAX a PIZMA
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    SUPERMAN: jakou máš troubu? já mám vyzkoušené v horkovzdušné troubě na 140 °C po 20 minut a peču tak i ty nejmenší věci a nikdy nebyl žádnej problém...
    SUPERMAN
    SUPERMAN --- ---
    NEAX: Super diky moc budu pozorovat kour :) a pak to za chvili vypnu :D Jsem na to zvedavej...
    NEAX
    NEAX --- ---
    SUPERMAN: já tedy menší výtvory peču na kratší dobu, páč se taky rychleji připalujou ... mam zkušenost, že dokud se z fima kouří tak to ještě neni (průběžně kontroluju troubu) a když se kouřit přestane, tak to ještě chvilku necham a pak vyndam :-)
    SUPERMAN
    SUPERMAN --- ---
    Dnes chci poprve pect fimo a nikde jsem tu poradne nenasel jak poznam, ze uz je hotove. Chapu, ze mensi vytvory by se nemely pect stejne jako masivni kostka. Poradte prosim. Troubu mam elektrickou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam