• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    KLA
    KLA --- ---
    ANAVCA: odpověď kde koupit už jsi dostala. Teď jsem se konečně dostala k tomu kouknout na tvoje výrobky a měla bych k tomu několik poznámek...
    To že jsi začátečník neznamená že se věci nedají dělat pečlivě, máš to strašně odfláknutý. kuličky nejsou kulatý,hrany nejsou rovný etc. U plochých čtverců doporučuju pořádit (udělat) si vykrajovátko, to se dělá hůř každýmu a tobě to evidentně nejde vůbec
    Kopírování cizích nápadů je ze začátku docela v pohodě (imho), jen se v tom nezasekni a jestli se chceš zlepšovat dělej co nejvíc vlastních věcí
    Na otisky prstů (mmj) je taky skvělý tekutý fimo, pokud chceš lesklý efekt nebo bramborový škrob pokud chceš matný efekt. Ten škrob se používá snadno, ale popravdě si nedokážu vybavit jak moc náročně se pracovalo s tím tekutým fimem
    Z tvých věcí se mi popravdě líbí akorát myšlenka u šedých spojených čtverců (vlastní návrh?), ale určitě posílejj co budeš vyrábět dál, jsem zvědavá jak se budeš zlepšovat :)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ANAVCA: chtěj latexové rukavice, kdekoliv v lékárně, název chirurgické je zavádějící, ty jsou totiž sterilní
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    ANAVCA: skoro v každé drogerii, nebo v Makru si můžeš pořídit celou krabičku, ani to není nijak hrozně drahé.
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    KLA: hmmmm a pořídit je mam kde?
    KLA
    KLA --- ---
    ANAVCA: pořiď si chirurgické rukavice
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    ok tak když kritizujete tak mi doporučte něco kde se zlepšim nebo mi řekněte radu jak odstranit ty otisky prstů...????
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ROSADKO: já nejsem zlá, taky vím, co je to začínat, a to že se všechno nepodaří. Jen mě ty otisky prstů nesedly :)

    Na fimo kurs jdu za 2 týdny tak uvidíme, kolik otisků nechám :))
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    NEUROSE:
    GATTA_NERA: holky, nebuďte zlý, taky jsem začínala zvířátkama a kuličkama...
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NEUROSE: spíš je to vhodný materiál na daktyloskopii
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    ANAVCA: Nechci nějak prudit, ale tyto prace jsou naprosto otřesné.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    akce na kurz fimo
    Intenzivní celodenní kurz tvoření | Nebeslev.CZ - jedinečné slevy
    http://nebeslev.cz/?ProductId=253
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    tady na juknutí kdyby jste někdo chtěl něco... http://fimo-sperky.rajce.idnes.cz/
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    ta E.H. design ma skvele veci, obcas jsem neco od ni zahledla, ale nikdy poradne neprolezala jeji obchod. Fakt pekne. I v profilu pise, ze si na tom ulitla... :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    PSYCHEE: jo, presne jsem evicku chtela hodit, je skvela...vtipne na tom je ze fimo zna ode me=D a ponorila se do toho teda totalne, proste se v tom nasla.

    jinak porada i kurzy;) kdyz uz ji teda delame reklamu
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    nj tak holt spousta lidi ma rado klasiku, a tim je potreba pocitat.....a neni na to asi nic spatneho, proste otazka osobni preference....ty vzory ma nektery pekny, taktez barevne kombinace, sly by z toho udelat ale mnohem zajimavejsi sperky, to je pravda...skvely sperky ze vzorovanyho fima ma e.h.design, tak je v tom na Fleru podle me nej...http://www.fler.cz/e-h-design
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    RADU87: nic ve zlem, ale zcela nenapadite.
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    RADU87: pekny to ma, skoda, ze vetsinou jen jeden proflaklej typ nausnic a nahrdelniku, ale musi se nechat, ze to ma moc pekne udelany ,)
    RADU87
    RADU87 --- ---
    Ahoj, dělám "propagaci" kamarádce :)) http://katushe.rajce.idnes.cz/Fimo_sperky/
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    jj, koralek taky good, dala jsem ho mezi adepty s dobrou cenou :).

    Nakonec jsem objednala na e-fimo.cz s kamarádkou, která domluvila 5% slevu na celý nákup a nějakou menší slevu na velká balení.
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    hale na www.koralek-obchod.cz tam jsou tady dobrý ceny hlavně maj tam všechno co potřebujete na výrobu naušnicí a příjde mi že tam maj dost dobrý ceny se všim...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam