• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    LIGHTBABY
    LIGHTBABY --- ---
    Od této slečny jsem objednala a jsem nadšená, tak snad se neurazíte, když doporučím:)

    Saffron Addict | Fler.cz
    http://www.fler.cz/saffron-addict
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    vedu ted v jednom malem mestecku v Gruzii vytvarne a rukodelne kurzy. Privezla jsem i FIMO, el troubu uz mam sehnanou, ze si to tam aspon budu moct prinest. To bude prca chodit po mestecku s pekacem v ruce :-) ale budu mit na upeceni 20 FIMO brozi nebo privesku. Kdyz to teda deti zvladnout. Mam na to 1-1,5h, donesu ukazat obrazky, nejake svoje vyrobky. Chci delat jednoduche veci, kde se z platu vyrizne nebo rukou uhnete zakladni tvar a ten se bude zdobit vpichovanim, nalepenim FIMO tecek, koralkama... nejak jim neplist hlavu moc slozitejma vecma... mam teda deset a vic deti v kurzu, tak jsem faaakt na to zvedava... klidne mi hodne nejake inspiracni obrazky, co bych s nima mohla delat, nebo jakekoliv tipy, jestli mate zkusenosti... jsem z toho trochu napalici jeste :-)







    a doufam, ze aspon takove kvality dosahnout, jsou male, ale sikovne (11-14let tipuju)


    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    na Míráku nevim, ale na Karláku je moje nejoblíbenější a taky snad nejlepší výtvarka v Praze. Mají fimo sice za 58,-, ale jsou tam skvělý prodejci, kteří rádi poradí s jakýmkoliv problémem.

    http://www.marketart.cz/
    KLA
    KLA --- ---
    už jsem to tak měsíc nezkoušela, ale v létě měly zbytky a pak vlbec nic
    ELANORKA
    ELANORKA --- ---
    MISERY: Nemají už v podstatě vůbec nic. Výběr nula, nula.
    MISERY
    MISERY --- ---
    KLA: Nemají Fimo? Vždyť tam pořádají kurzy, na který se ani nedá dostat, jak jsou natřískaný... nemají fimo?
    KLA
    KLA --- ---
    MISERY: protože ho nemají...
    MISERY
    MISERY --- ---
    KLA: Jakto?
    KLA
    KLA --- ---
    Kde kolem míráku koupit fimo?
    Rooya je extra nesnesitelná :(
    MISERY
    MISERY --- ---
    ANAVCA: To jsem nedělala já, psala jsem, že bych ho právě chtěla :)
    Taky přemýšlím, jak udělat ty šupiny, možná použít nějakou síťovanou látku...
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    MISERY: hodně dobrej nápad... je to fakt luxusníjak pak jsi udělala ty šupy???
    MI_MI
    MI_MI --- ---
    MISERY: dobrej nápad!! :o)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Uměl byste někdo z Fima udělat Auryn? Toho bych fakt strašně chtěla :-)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    LIMONADA:
    LITTLE_SISTER: děkuju, každopádně s flérem nemám nic společnýho, koukni na http://www.changeme.cz/index.php pod fimomodu:)
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    PIZMA: jsi na fleru, nebo kde se dá vidět tvoje práce? mozaika opravdu dobrá
    TERRI
    TERRI --- ---
    Ahoj. chtěla sem se zeptat a poradit, kde sehnat ten ,,kovový základ,, na náramek? díky
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    PIZMA: ta mozaika je velmi povedena, pekne
    PIZMA
    PIZMA --- ---


    PIZMA
    PIZMA --- ---
    PIZMA: tak jsem vyzkoušela e-shop korálky-komponenty.cz


    docela mi tahle stránka vyhovuje, mají veliký sortiment,vlastně jsem tam nenašla jenom jednu věc a to je docela úspěch :) (mám široký záběr)

    Objednávku sem teda musela udělat dvakrát, protože mi nepřišel potvrzovací email. psala sem tedy dnes pani M. Těsnohlídkové, co je za problém, že jsem nejspíš zadala špatně emailovou adresu a jestli se objednávka vyřizuje. Obratem mi před chvilkou odpověděla, že bohužel ne, at udělám objednávku znovu. poslala sem tedy ještě jeden dotaz, kdy mi to přijde, že spěchám..pani mi už tentokrát osobně zavolala (moc milá osoba) a povídá, že pokud to do hodiny odešlu, připraví mi to a pošle hned zítra s ostatními:)a že v uterý/ve středu to budu mít:)
    Taky mi připoměla že sem právě u nich už jednu objednávku dělala-žádnej problém sem s ničím neměla, ale myslim že tenkrát mi přišly věci asi za 200, tentokrát sem se skoro nevešla do 1000, takže můžu dát ještě jednou vědět, zda je všechno v pořádku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam