• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO

    F I M O






    Polymerová hmota (u nás je k dostání pod značkou FIMO ve 48 barvách) je lehká a měkká hmota. Snadno se modeluje, nelepí, neosychá a jednotlivé barvy můžete mezi sebou míchat a vytvářet tak mnoho dalších odstínů a barev. Hotový výrobek se zapéká v troubě při 130°C po dobu 30 minut.

    FAQ FIMO - anglicky

    Možná nebezpečí spojená s používáním fima nejdete zde...
    http://tunnels.cz/index.php?clanek=21
    SARKALINA

    Co tu chceme: vaši tvorbu z fima (ti co nemají rádi roztahováky nebo naopak kýčovité dortíčky budou tolerantní), výrobky nalezené na netu, postupy, nápady, tutoriály, debatu k tématu (prosím slušně), nabídky vlastních fimo výrobků k prodeji...
    rozbalit záhlaví
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    ANAVCA: ahoj, po knížkách se mrknu, každopádně internetové stránky paní Brýdové jsou super :) mnoho zajímavých věci
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    TICHITICZKA22: Ahoj mam doma dvě 1) Zuzana Kunešová - Originální šperky z fima a 2)Monika Brýdová Hrátky s fimo hmotou, ta pani Brýdová má i internetové stránky www.brydova.cz tam máš taky návody na fimo jak s nim pracovat a co vyrábět tak jukni
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    Ahoj existuje nějaká knížka v češtině, která by popisovala práci s fimem? Začátky, techniky apod. Našla jsem knížku od Dany Nemravové (snad jsem nespletla jméno), ale ta je zaměřená na korálky. Popř. tedy nějaká dobrá v AJ, ale raději bych v češtině. .... Nebo opravdu dobré internetové stránky, české.... Máme nakoupíno, ale nevíme, kde a jak začít.... děkuji za info.. :)
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---


    Možná by vás mohla zajímat moje nabídka :)
    platí jen pro NYX

    - vložte libovolný návod/postup (třeba na FIMO výrobek) na web Mojedílo.cz
    - napište mi do pošty, jaký návod jste vložili
    - dostanete od nás dárek (knížky z našeho obchodu, časopis Receptář... dle domluvy)
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jéé a todle je dobrý! to na ty příbory a džbán -viz obrázky dole pak. Tak to už s tím snad konečně začnu.))
    Modelujeme z Fimo hmoty - Dekorace - www.iReceptar.cz
    http://www.ireceptar.cz/rucni-prace/dekorace/modelujeme-z-fimo-hmoty/#utm_source=self&utm_medium=clanek&utm_campaign=sperk-z-fimo-hmoty-valeny-na-nudlovem-strojku/
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    Ahoj chtěla jsem se zeptat jakou značku pryskyřice používáte na fimo?
    TERRI
    TERRI --- ---
    prosím potřebuju poradit.. včera sem dělala poprvé s pryskyřicí a připadá mi, jako by se vsakovala do toho fima. prosím poraďte jak na to, aby se mi to nevsáklo.. předem moc dík .)
    KRYSTOF_D
    KRYSTOF_D --- ---
    díky
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jedn návod..
    Šperk z Fimo hmoty válený na nudlovém strojku - Oděvy a doplňky - www.iReceptar.cz
    http://www.ireceptar.cz/rucni-prace/odevy-a-doplnky/sperk-z-fimo-hmoty-valeny-na-nudlovem-strojku/
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    NEUROSE: byla sem tam před půl hodinou:)
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    PIZMA: Vždycky jsem ho tam sehnala, ale je pravda ze jsem tam tak pul roku nebyla...co se deje ted netusim..
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    NEUROSE: řekla bych že břevnov (mezi marjánkou a malovankou) a pak ještě tady u štrossu, praha 7 už ale z prahy šest to neni daleko...ještě podle mě někde, ale to si tedka nevzpomenu
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    NEUROSE: tam se ten obchod ruší, do 18.5. chtěj všešchno prodat, takže se nedoplnuje zboží a fimo tam nemaj
    KRYSTOF_D
    KRYSTOF_D --- ---
    nevíte, kde sehnat FIMO na Praze 6?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    PIZMA: no uprimne, ja si na to uz teda na nyxu zvykla - jedine co muzes udelat je dat si v nastaveni ze minus ti mohou lide davat jen za podminky ze bude videt ze je dali oni.....ona si to pak vetsina lidi rozmysli kdyz to neni anonymni
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    LIMONADA: to je v pořádku, taky se mi tady nelíbí polovina věcí, ale když se mě někdo zeptá proč sem dala mínus, tak na to dokážu odpovědět:)
    takhle mi to přijde jako nějaká žabomyší válka kdo bude mít víc plusů nebo nevim:)
    MI_MI
    MI_MI --- ---
    ahooj je tu někdo,kdo by mi tohle dokázal vyrobit z fima??předem díky :o)

    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    DAJUSE: ta lestička je zajímavý DiY vynález ,)
    máš třeba nějakou fotku výrobku, který je jí vyleštěný? zajímal by mě rozdíl oproti klasickému laku, který se opravdu pěkně leskne, aspoň tedy zezačátku.

    a tipy na ty leštící pasty a hadříky by byly? který se vám osvědčily, případně kde je v Praze pořídit?

    díky
    GREMCA
    GREMCA --- ---
    PSYCHEE nikdo ti neradi kde a za kolik co koupit,ale temhle tip byl jen pro insperaci a pak zaleží už jen na tobě jak si stim poradíš a co vymyslíš! A Dajuse má dobrej tip na tu leštičku a taky jí to určo nestálo moc.... nebo jsou i různý leštící pasty a na to stačí jen hadřiky....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam