• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    KLA: ja prave taky ,)
    a protoze pecu celkem casto, chci z toho troubu na jidlo vynechat.
    muzes prosim popsat, jak nastavujes teplotu na te remosce a kam vyrobky umistit? jestli se nemylim, pece remoska jen shora, to nevadi?
    KLA
    KLA --- ---
    PSYCHEE: mám starou remosku a jsem naprosto spokojená. na nějakých drobnostech jsem si vyzkoušela kde přesně je ta správná teplota a pohodička.
    Já prostě nevěřím tomu že to není jedovatý (ať si říkají co chtějí o novém složení)
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    mam dotaz - nechci uz pect fimo v troube, kde pecu i jidlo,kvuli moznym zdravi skodlivym dopadum......ale jinou nemam a kupovat kvuli tomu troubu neni uplne idealni reseni....

    mam ale doma remosku, mate nekdo zkusenosti s pecenim fima/cernitu v ni? popripade jake ,)
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    RMUTT: v jaky troube peces? plynovy nebo elektricky? jestli v plynovy, tak tam tezko odhadnes potrebnou teplotu. a pokud ji presvihnes, i jen o malo, hmota se roztece, ztmavne, zacne smrdet a uvolnovat vselijaky zdravi neprospesny sracky, takze na to bacha....

    pokud mas elektrickou a nastavujes stupne spravne a presto se ti to stane, asi termostat nefunguje spravne a v troube je vic stupnu, nez ukazuje.

    kazdopadne doporucuji pujcit si nekde nebo poridit (neni to velka investice) teplomer do trouby a teplotu takto ohlidat.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Mam dotaz. S Fimem jsem si zacal hrat az ted a moc se mi nedari to zapect tak, aby se to nerozteklo. kdyz delate nejaky sperky, na jak dlouho a na jakou teplotu to strkate do trouby? Kdyz to tam vrazim na predepisovanych 30 minut, tak se mi to krapet roztece.. diky moc.
    SKINERR
    SKINERR --- ---
    ... ze prej sou ty vanoce hrozne hrozny...
    alespon me to donutilo experimentovat na darkach... :-))
    tady nejaka prvotina :




    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    DAJUSE: ooo, díky :)
    DAJUSE
    DAJUSE --- ---
    ROSADKO: To je přesně ono, jak je dělaný ten náhrdelník. Přitisnkeš plát (jednobarevný, přechod či vzorek), sežízneš, aby byly zaplněny jen prohlubně v té textuře a přitiskneš černý plát, poté sundáš z textury...hotovo :-)
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    RBLS: zatím jsem ve fázi zaplaceno a bez zboží :), dám vědět....
    TERRI
    TERRI --- ---
    P1010047.JPG (1323288 B)
    RBLS
    RBLS --- ---
    MAJDULE: takže vše ok, přišlo to? Hodně nerada platím předem, nikdy nevíš....
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    RBLS: teď jsme poprvé s kámoškou objednávaly, platila jsem taky předem, protože prý teď nemají skladem všechny ty barvy a musejí je přiobjednat. Dali nám takovou menší trapnou slevu (asi 3%), ale furt se to vyplatí víc než kupovat za 270,- ;)
    RBLS
    RBLS --- ---
    MAJDULE: objednávala sis tam? Udělala jsem u nich objednávku a musím poslat peníze předem na účet že prý na dobírku neposílají. To se mi ale nelíbí...
    ANNAMARIE
    ANNAMARIE --- ---
    ROSADKO: na modry plat tenouckou cernou vrstvu - vyvalet pres vzorek - vystouple casti lehoucce seriznout = objevi se modra spodni vrstva

    snazsi mi ale prijde udelat ciste modry vzorek a nakonec vyplnit prasklinky cernym lakem
    RBLS
    RBLS --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    uplně jiný materiál, ale to oranžové by určitě šlo udělat a moc se mi to líbí

    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    nebo možná ještě tahle
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    RBLS: jj, taky myslím, dokonce ji mám nejspíš doma...je to tahle řekla bych (cobblestone)


    jen nevím, jak na to...
    KLA
    KLA --- ---
    ROSADKO: nevím jestli takhle pravidelně, ale na něco podobnýho jsem viděla návod. Dávalo se na placku plátkový zlato (psali speciální kovová fólie) a pak se to rozválelo
    ale asi to není totéž, co?

    jestli se to ukáže, tak tady je to co myslím (mimochodem ta samá ženská s cd věcma co se řeší vedle :) )

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam