• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    KLA
    KLA --- ---
    MAJDULE: a nemá to nějaký vliv na ten výrobek? nezapatlá se do toho?

    Já byla třeba docelaspokojená se solamylem. Je super že se pak nic nelepí a osobně se mi hodně líbil ten lehký stříbřitý filtr který nechává. Ale samo na slepování drobnůstek je uplně nepoužitelný
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    taky doporučuju indulonu, rychle uschne, nemáte mastný ruce a nelepí se tolik barvy od fima na ně, pokud nepoužíváte rukavice...
    RBLS
    RBLS --- ---
    po dlouhé době se mi něco z mojí tvorby opravdu móc líbí.
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    http://imageshack.us/photo/my-images/201/p1127614.jpg/
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    k těm rukavicím, nebo si kup navlhečené ubrousky a otírej je vlčenýma ubrouskama a nemusíš je vyhazovat tak často...
    PINDRUSEE
    PINDRUSEE --- ---
    holky jak děláte falešny roztahováky?? ja do jedný půlky davala gumovou zarazku do druhy pulky dratek osteofix tak sem to zapekla ale ve finale to proste z toho ucha stejnak vypadavalo......
    LUCKA
    LUCKA --- ---
    KLA: Bezva, díky! S rukavicema jsem to sice už zkoušela, ale jak říkáš, chce to správnou velikost, obtiskávaly se mi tam drážky :) Tak ju, seženu :)
    KLA
    KLA --- ---
    LUCKA: to mám třeba docela pekelný,protožev bytě jsou dvě kočky s dlouhým chlupem a sebevíc uklizeno stejně nepomůže...
    Nicméně tvůj problémmá docela triviální řešení: chirurgické rukavice. Dělají se z několika materiálů, v různých velikostech a v balení třeba 200 v krabici. Zas tak moc to nestojí a rozhodně je to potřeba. Nebudeš tam mít ani smítka ani otisky prstů. Jen ti nesmí být velké jinak jsou uplně k ničemu. Takže klidně o kousek menší.
    Buď vyhazovat po každé barvě (dobře na sobě držej barvu amohli by ti něco uprasit) nebo si pár na každou barvu necheávat na několik použití
    LUCKA
    LUCKA --- ---
    KLA: Díky :) A ještě by mě zajímalo, jak děláte, že ve výrobku nemáte nečistoty? Přpiadám si už jak neurochirurg, vydrhnu si v koupelně ruce, počkám až uschnou (vůbec nesahám na ručník) pak si bokem otevřu dveře, sednu ke stolu, sáhnu na bílou.. a je v ní svinčík.
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    víkendová práce - náhrdelník - mám radost, moc se mi líbí, ten černý teď nesundám z krku ,)
    [ PSYCHEE @ Prodejni klubik vlastních handmade veci ]
    KLA
    KLA --- ---
    LUCKA: řekla bych že v podstatě jen tvrdost. Doporučuju si koupit oboje a vyzkoušet co ti bude víc vyhovovat
    LUCKA
    LUCKA --- ---
    Ahoj, můžete mi poradit, jaký je rozdíl mezi fimo classic a soft?
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KLA: to je vtipný, jak je tam ten dinosaurus a ta velryba :D
    KLA
    KLA --- ---
    KLA: doplnění... pletla jsem se.Podle tohohle testu pořád vychází ten fimo deko gel nejlíp i proti Kato
    KLA
    KLA --- ---
    PSYCHEE: na pečící papír jsem dala nějakou hranatou formičku (počítám že na vánoční cukroví nebo tak něco. Nalila to tam a vypekla. Trchu toho vyteklo spedem, ale dá se to velmi dobře a detailně krájet žiletkou, takže se zahladí nerovnosti. Horčí je to s vrškem, protože dole je to perfektně rovný, ale nahoře lehce vyboulený (i když asi by se dalo experimentovat s nalíváním mezi dvě rovné plochy).
    Na těch řekněme pěti centimetrech dýlky to bylo schopný ohnout se koncema k sobě do dutého válce.
    Nějak jsem v poslední době neměla na fimo náladu, ale dalo by se s tím fakt vymyslet spousta věcí.
    Třeba je to super na překrýývání obrázků - vypadá to dost podobně jako křišťálová pryskyřice, jen je to měkké a podstatně levnější. Nesmí to být teda v moc velké vrstvě protože pak to není uplně transparentní

    tady je to docela pěkně vidět (figurky jsou o kousek větší než cent)

    Doporučuju celý článek,pěkný srovnání

    a ještě průhlednější je Kato liquid, ale to ani nevím jestli se unás dá sehnat
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    KLA: jakozes to pak vyloupla z placek a melas ohebnou placku z fima?
    KLA
    KLA --- ---
    PSYCHEE: ach tak...
    No i to by s tím tekutým asi šlo. Já to lila do cca 3 mm vysokých placek a dají se ohybat uplně volně
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    KLA: myslim, ze RBLS mysli neco jinyho.....ja se na to tady uz taky ptala pred nejakou dobou, ale nikdo nereagoval.....proste fimo, ktery kdyz se upece (treba kdyz z nej udelas tenkou snurku), tak i po upeceni se da ohybat bez zlomeni
    KLA
    KLA --- ---
    RBLS: tekuté fimo... nevím co přesně si představuješ, ale s tímhle se dá hodně experimentovat
    RBLS
    RBLS --- ---
    a já mám dotaz: Je nějaký fimo a nebo něco čím fimo změkčit aby po vypálení bylo fimo pružné.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    PSYCHEE: mockrat diky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam